Top 9 Entlötstation Mit Vakuumpumpe – Stacje do lutowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Komerci

#ad

Regulowana cyfrowa stacja rozlutownicza ZD-915 ESD 80W

#ad
Komerci #ad - Umożliwia to jednoręczne podgrzewanie miejsca lutowania i odsysanie płynnego lutu. Instrukcja obsługi w języku niemieckim i angielskim. Zakres dostawy: stacja rozlutownicza zd 915, 2 mm, pistolet rozlutowujący zd-552 ze szpicem n5-2 1, 8 mm i N5-3 1, 2 końcówki do rozlutowywania N5-1 0, kabel sieciowy, 0 mm, 3 igły do czyszczenia końcówek rozlutownicy do podłączenia do stacji.

Ustawienie temperatury w odstępach 1 stopni za pomocą przycisków, optyczny i akustyczny komunikat o błędzie w przypadku awarii pracy, zakres regulacji temperatury 160 . 480°c, grzejnik ceramiczny, ochrona ESD. Dzięki funkcji ochrony esd można obsługiwać również wrażliwe części. Cechy wydajności: idealnie nadaje się do elektroniki hobbystycznej, w komplecie z kolbą rozlutowującą i uchwytem, produkcji i laboratorium, warsztatu, elektroniczna kontrola temperatury czujnika, stabilna, serwisu, szkoły, wyświetlacz: wyświetlacz LCD z wartością zadaną/rzeczywistą, krótki czas nagrzewania dzięki dużemu zasilaczowi, kompaktowa, izolowana obudowa z lakierowanej blachy stalowej z osłoną z tworzywa sztucznego, wydajna rozlutownica 80 W do szerokiego zakresu zastosowań.

Wyświetlacz lcd zapewnia zawsze przegląd zadanej i rzeczywistej temperatury stacji. Stacja rozlutownicza oferuje ergonomiczną pompę rozlutowującą w kształcie pistoletu i umożliwia racjonalne czyszczenie miejsc lutowania.
MarkaKomerci #ad
ProducentKomerci #ad
Wysokość6.89
Długość8.86
Szerokość7.09
Numer częściZD-915ESD
ModelZD-915ESD

2. YIHUA

#ad

Do lutowania przelotowego EU PLUG, 1,2 mm, 1,0 mm, odsysacz cyny, YIHUA 929D-V elektryczna lutownica próżniowa, z krótszym uchwytem ładowania i dyszami rozlutowującymi

#ad
YIHUA #ad - Możesz odlutować jedno połączenie po drugim, bez nieprzyjemnego uczucia gorąca. Wskazówka: ten model działa tylko z wtyczką UE 230 V. Podłącz wtyczkę sieciową, zostaw lutownicę na ok. Ekskluzywny system grzewczy YIHUA w połączeniu z silną pompą rozlutowniczą zapewnia nieprzerwane rozlutowywanie.

Jeśli szukasz lutownicy umożliwiającej rozlutowywanie połączonych elementów i usuwanie nadmiaru cyny lutowniczej mostków lutowniczych bez zacinania, jest to dobry wybór. Jest to normalne i zamierzone zjawisko, że jest to bezpieczne użytkowanie. Wskazówka: po całkowitym ostygnięciu lutownicy należy wymienić dyszę. Rozlutownica 929d-v to połączenie lutownicy i pompy rozlutowniczej. Ten produkt zawiera 2 wymienne dysze rozlutownicze ⌀1, 929D-V może być używany, 2 mm do elementów z otworami przelotowymi w różnych rozmiarach.

Można podnieść i wyciągnąć rurkę do przechowywania cyny lutowniczej, których wystarczy używać i wyrzucać, 0 mm i ⌀1, aby w mgnieniu oka usunąć cynę lutowniczą. Zdecyduj się na yihua z zaufaniem – nasza ekskluzywna 12-miesięczna gwarancja producenta obowiązuje dla twojego zakupu. Jest to lutownica końcowa typu plug&play. Ta lutownica jest wyposażona w odpychacz ciepła na końcu elementu grzejnego, który zapobiega przenoszeniu nadmiaru ciepła na rękę podczas ciągłego rozlutowywania. Ten produkt zawiera elektryczny materiał izolacyjny błyszczący.
MarkaYIHUA #ad
ProducentGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co., Ltd. #ad
Wysokość1.06
Długość10.24
Szerokość1.38

3. AGT

#ad

160-480°C, 200 W stacja do rozlutowywania z pompą próżniową, AGT Stacja lutownicza: cyfrowa profesjonalna stacja do rozlutowywania z pompą próżniową, lutowanie, warsztat

#ad
AGT #ad - Odsysanie płynnej cyny lutowniczej za pomocą próżni. Cyfrowa stacja do rozlutowywania z regulacją temperatury i zintegrowaną pompą próżniową zakres temperatur: 160 – 480 °C, regulowana w odstępach 1° lub 5° Podstawa z wgłębieniami do czyszczenia gąbki i końcówek lutowniczych Łatwe czyszczenie: wyjmowany pojemnik na odpady Moc: 200 W.

Odsysanie płynnej cyny lutowniczej podczas luzowania połączenia lutowniczego pistolet do rozlutowywania z pojemnikiem na ścinki i ergonomicznym uchwytem: zapewnia łatwą i czystą pracę Wyświetlacz LED: pokazuje temperaturę i jednostkę temperatury Pręty czyszczące do czyszczenia kanału ssącego pistoletu Zasilanie: 230 V wtyczka Euro. Stacja rozlutowująca łącznie z pistoletem do lutowania, temperówki, nakrętką do rzucania i instrukcją obsługi w języku niemieckim. Idealny do prac na płytkach drukowanych, waga całkowita: 2, płytkach drukowanych i elementach elektronicznych odporny na wysokie temperatury uchwyt do rozlutowywania z ciężką, pistolet ole: 125 x 30 x 190 mm, temperatura w górę lub w dół Oddzielny przełącznik wł.

Wył. Z tyłu obudowy wymiary stacji: 150 x 210 x 150 mm, stabilną podstawą: do bezpiecznego odkładania pistoletu Łatwa obsługa za pomocą 3 przycisków: °C/°F, 7 kg. Lutowanie – ponadto pasuje do: warsztatu, 3 prętami czyszczącymi, uchwytem do lutownicy, podstawą, 3 końcówkami do lutowania, cyfrowej, pierścieniem uszczelniającym, rozlutowywania, lutowania. Idealny do prac przy komponentach elektronicznych Regulacja temperatury do stopnia Pistolet do rozlutowywania z ergonomicznie ukształtowanym uchwytem Zdejmowany pojemnik na resztki lutowania Uchwyt do rozlutownicy zapewnia bezpieczną pracę.
MarkaAGT #ad
ProducentAGT #ad
Waga4.19
Numer częściNX3239-944

4. Preciva

#ad

Odsysacz do lutownicy z dyszami 1,0 mm i 1,2 mm, Preciva odsysacz do lutowania

#ad
Preciva #ad - Atwa obsługapodłącz wtyczkę sieciową, pozostaw pompę do rozlutowywania przez około 3 minuty, a następnie można przeprowadzić proces topienia/wchłaniania cyny. Wyposażona w igłę do czyszczeniaza pomocą igły do czyszczenia można wyczyścić pompę odlutowującą, aby uniknąć problemów z zapychaniem.

Dwie średnice końcówek do lutowaniadzięki 2 rodzajom końcówek do rozlutowywania o różnych średnicach φ1, 0 mm i φ1, 2 mm można zastąpić różne końcówki lutownicze w zależności od różnych miejsc lutowania, aby zapobiec zatykaniu. Wyposażony w uszczelkidwie wbudowane uszczelki są dołączone.

Jeśli uważasz, że siła ssania jest zbyt mała, że uszczelki się starzeją, może się zdarzyć, a po wymianie można przywrócić silną siłę ssania. Wskazówka: wymień dyszę po całkowitym schłodzeniu lutownicy. Lutownica i rozlutowywanie w jednympompa do rozlutowywania to połączenie lutownicy i rozlutowywania, które może cieszyć się ciągłym rozlutowywaniem jedną ręką.
MarkaPreciva #ad
ProducentPreciva #ad
Wysokość1.77
Długość11.81
Szerokość2.76

5. Preciva

#ad

Profesjonalna stacja lutownicza 2 w 1, Preciva 992D stacja lutownicza, stacja do rozlutowywania gorącego powietrza

#ad
Preciva #ad - Temperaturę można regulować w dowolnym momencie w zakresie od 200°c do 480°c lutownica lub 100°C i 480° gorące powietrze, dzięki czemu można również bez problemu lutować i odlutowywać wrażliwe i elektroniczne komponenty, takie jak SOIC, QFP i SMD.

Dwa przejrzyste wyświetlacze lcD zapewniają zawsze przegląd zadanej i rzeczywistej temperatury, funkcja ustawienia czasu snu 0-99 minut. Stacja rozlutownicza. Funkcja gorącego powietrza jest wyposażona w automatyczną i ręczną regulację, dzięki czemu element grzejny jest automatycznie wyłączany po odłożeniu, a powietrze grzewcze jest chłodzone lub pozostaje stale utrzymywane na stałym poziomie temperatury. Stacja lutownicza preciva posiada trzy miejsca pamięci, w których można zapisać indywidualne ustawienia wstępne z odpowiednimi parametrami pracy lutownicy lub gorącego powietrza.

Preciva stacja lutownicza na gorące powietrze. Stacja gorącego powietrza. Rozlutowywanie w kształcie pistoletu i lutownica precyzyjna na jednej stacji! Po prostu praktyczne, ponieważ oba mogą być regulowane jednocześnie i niezależnie od siebie. Często używane ustawienia można szybko i łatwo przywrócić dzięki wbudowanej funkcji pamięci elektronarzędzi.
MarkaPreciva #ad
ProducentPreciva #ad
Numer części992D
Model992D

6. edi-tronic

#ad

Zapasowy pistolet do rozlutowywania do stacji rozlutowującej ZD-915 80W

#ad
edi-tronic #ad - Przyłącze: 6-biegunowe, okrągłe. Przewody doprowadzające z gumy, silikonu. Moc grzewcza: 80 W. Przewód przyłączeniowy: 1, 2 m. Napięcie robocze: 24 V.
Markaedi-tronic #ad
Producentedi-tronic #ad

7. LeaderPro

#ad

Zestaw do lutowania elektrycznego – 80 W, regulowana temperatura 180℃-480℃ z trzpieniem do lutowania, grotami lutowniczymi, do drewna i sztuki DIY, lutownica do lutowania, piecem na drewno

#ad
LeaderPro #ad - Wiele zastosowań - 5 różnych wskazówek dla wszystkich potrzeb lutowania. Najlepszy pomysł na prezent dla majsterkowiczów, okablowanie, gitara, spawanie, urządzenia mobilne, zegarki, biżuteria, sprzęt komputerowy, różne naprawy elektroniki i płyt wiórowych, małe prace elektroniczne.

Znajdziesz narzędzia, wielofunkcyjny śrubokręt, gąbkę do czyszczenia, których potrzebujesz. Szybko się nagrzewa. Przenośne przechowywanie i transportdzięki temu można uniknąć utraty akcesoriów do lutowania. Kompletny zestaw funkcyjny - zestaw jest wyposażony w drut cynowy, płytkę magnetyczną do przechowywania śrub i torbę do przechowywania narzędzi z tkaniny Oxford, szczypce do ściągania izolacji, uchwyt, urządzenie do odsysania izolacji, 5 końcówek lutowniczych, która nadaje się do przechowywania i przenoszenia.

Szybkie nagrzewanie i dobra praca. Ogrzewanie schenlzestaw do lutowania elektrycznego leaderpro ma moc 80 W. Artykuł doskonale nadaje się do napraw elektrycznych, prac domowych i innych projektów lutowniczych. Cyna może stopić się w ciągu 20 sekund i ma długą żywotność. Wyposażony w ceramiczny rdzeń grzejny. Ekran lcd i regulacja temperaturyten elektryczny zestaw lutownicy wtyczka europejska ma regulowaną temperaturę 180-480°C i może przełączać się między ℃/℉.
MarkaLeaderPro #ad
Producent936H #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.1
Szerokość0
Numer częściVoviee-17
Model936H

8. AGT

#ad

Cofanie wysyłki stacja lutownicza, stacja rozlutowująca z pompą próżniową, AGT Kolba lutownicza: cyfrowa profesjonalna stacja do rozlutowywania z pompą próżniową

#ad
AGT #ad - Stacja rozlutowująca z pompą próżniową – sprawdzony zwrotnik wysyłki w najlepszej cenie – z 24-miesięczną gwarancją! Cyfrowa stacja do rozlutowywania z regulacją temperatury i zintegrowaną pompą próżniową zakres temperatur: 160 – 480 °C, regulowana w odstępach 1° lub 5° Podstawa z wgłębieniami do czyszczenia gąbki i końcówek lutowniczych Łatwe czyszczenie: wyjmowany pojemnik na odpady Moc: 200 W.

Idealny do prac na płytkach drukowanych, waga całkowita: 2, pistolet ole: 125 x 30 x 190 mm, temperatura w górę lub w dół oddzielny przełącznik wł. Wył. Stacja rozlutowująca łącznie z pistoletem do lutowania, 3 prętami czyszczącymi, 3 końcówkami do lutowania, uchwytem do lutownicy, pierścieniem uszczelniającym, podstawą, nakrętką do rzucania i instrukcją obsługi w języku niemieckim. Odsysanie płynnej cyny lutowniczej za pomocą próżni. Z tyłu obudowy wymiary stacji: 150 x 210 x 150 mm, stabilną podstawą: do bezpiecznego odkładania pistoletu Łatwa obsługa za pomocą 3 przycisków: °C/°F, płytkach drukowanych i elementach elektronicznych Odporny na wysokie temperatury uchwyt do rozlutowywania z ciężką, 7 kg.

Idealny do prac przy komponentach elektronicznych Regulacja temperatury do stopnia Pistolet do rozlutowywania z ergonomicznie ukształtowanym uchwytem Zdejmowany pojemnik na resztki lutowania Uchwyt do rozlutownicy zapewnia bezpieczną pracę. Odsysanie płynnej cyny lutowniczej podczas luzowania połączenia lutowniczego pistolet do rozlutowywania z pojemnikiem na ścinki i ergonomicznym uchwytem: zapewnia łatwą i czystą pracę Wyświetlacz LED: pokazuje temperaturę i jednostkę temperatury Pręty czyszczące do czyszczenia kanału ssącego pistoletu Zasilanie: 230 V wtyczka Euro.
MarkaAGT #ad
ProducentAGT #ad
Waga4.19
Numer częściREF32399-944

9. Huanyu

#ad

Pistolet do lutowania, rura ssąca, pompa rozlutowująca, Huanyu S-993A elektryczny pistolet do rozlutowywania

#ad
Huanyu #ad - Urządzenie to 2 w 1, w tym lutownica i pompa rozlutowująca próżń. Nadaje się do ciągłego użytkowania. Ten pistolet jest bardzo łatwy do rozlutowania i usuwania lutowania. Funkcja szybkiego ogrzewania, ogrzewanie przez minutę do 350°C. Stabilna temperatura robocza i natychmiastowa funkcja temperatury, nadaje się do ciągłego użytkowania. Puszka na zapasy ze szkłem odpornym na wysokie temperatury, łatwy demontaż dla łatwego czyszczenia.
MarkaHuanyu #ad
ProducentHuanyu #ad
Numer częściRJH-22
Model‎ZCN-203