Top 10 Kübel Für Olivenbaum – Nawozy uniwersalne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gärtners

#ad

Gärtners BALDUR-Garten nawóz do drzew oliwnych, 1 kg

#ad
Gärtners #ad - Do regularnego dostarczania składników odżywczych drzewom oliwnym poza obszarem Morza Śródziemnego rozpieszczonego słońcem. Wspiera zdrowe korzenie i dobre ułożenie pąków. Równomiernie rozsypać drzewa oliwne i lekko rozprowadzić. Wspomaga silny i trwały wzrost, szczególnie podczas sadzenia w donicy.
MarkaGärtners #ad
ProducentGärtners #ad
Numer części926

2. Compo

#ad

COMPO Bio nawóz do drzew oliwnych – nawożenie drzew oliwnych w 100% z naturalnych składników – specjalny nawóz płynny – 500 ml

#ad
Compo #ad - Zakres dostawy: 1 x compo bio nawóz do drzew oliwnych, 500 ml, nr art. 2872102004. Do ogrodu ekologicznego: czysto organiczny nawóz do drzew oliwnych jest odpowiedni do ekologicznej uprawy ekologicznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2018/848.

100% naturalny i wegański: biologiczny specjalny nawóz płynny ze 100% naturalnych i wegańskich składników dostarcza drzewom oliwnym wszystkie ważne główne i śladowe składniki odżywcze. Dla pięknych drzew oliwnych: wspomaga wzrost roślin i owocowanie, bardzo wysoka zawartość potasu wspomaga odporność drzew. Proste zastosowanie: dzięki praktycznej pomocy w dozowaniu nawóz do drzew oliwnych można łatwo i czysto rozprowadzić, a płynny nawóz najlepiej stosować od kwietnia do października.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość9.06
Długość2.52
Waga1.52
Szerokość2.76
Model2872102004

3. GREEN24

#ad

GREEN24 Nawóz do oliwek HIGH-TECH Olea NPK, do roślin w grządkach i donicach

#ad
GREEN24 #ad - Możliwość stosowania do nawożenia liści i nawożenia korzeni. Specjalny nawóz do gatunków oliwek. Wspomaga równomierny wzrost, mocne pędy i liście, tworzenie się kwiatów i owoców.

Na każdym nawozie znajduje się instrukcja może nie być dostępna w języku polskim. Bardzo łatwe w użyciu, dozowanie odbywa się za pomocą nakrętki. W zależności od rodzaju i stanu roślin 250 ml koncentratu wystarcza na 50-125 litrów gotowego nawozu płynnego. Szybka dostępność dla roślin dzięki najbardziej efektywnym połączeniom kompleksowym. Pojemność 250 ml. Bardzo wydajny i bardzo skuteczny koncentrat nawozów.
MarkaGREEN24 #ad
ProducentGREEN24 #ad
Numer częściOLA50S90N10

4. Tropictrees

#ad

TropicTrees Drzewo oliwne o wysokim pniu mrozoodporne | Busch Olea Europaea o gładkim pniu i fantazyjnym kształcie | prawdziwy krzew drzewa oliwnego 90 cm z jadalnymi oliwkami

#ad
Tropictrees #ad - Prawdziwe drzewo oliwne o średniej trwałości ma następujące wymiary: 90 cm; 10 kg; obwód pnia 6-8 cm. Kwiaty są białe i pachnące. Czas kwitnienia: od kwietnia do czerwca to drzewo oliwne przeżywa swój pierwszy okres kwitnienia. Właściwości: jeden z najstarszych gatunków wiecznie zielonych, który ma do 2000 lat i pochodzi z regionu Morza Śródziemnego.

Prostota: ten rodzaj drzew oliwnych jest bardzo łatwy w utrzymaniu i uwielbia słońce oraz bardzo mało wilgoci. Liście są wiecznie zielone, gładkie na przedniej stronie liścia i jaśniejsze z tyłu. Jeśli temperatura spadnie do -8/-10 stopni, potrzebuje ochrony zimowej. Nasze zaangażowanie: naszym celem jest oferowanie naturalnych, wysokiej jakości i estetycznych produktów, które nie tylko upiększą wnętrze i zewnątrz, ale także wnoszą więcej koloru i życia do Twojego domu i wprowadzą niepowtarzalny smak do Twojej kuchni.

Zielone oliwki zabarwiają się na czarno, owalne, odwrotnie, gdy jesienią dojrzewają. Pień drzewa oliwnego należy podlewać 2-3 razy w tygodniu. Ródziemnomorski klimat można znaleźć nie tylko w biurze i mieszkaniu, oliwa z oliwek itd. Ródziemnomorska atmosfera w twoim ogrodzie: ten naturalny, odporny na zimę krzew oliwny z jadalnymi oliwkami wniesie życie do każdego miejsca, ale również w kuchni owoce z oliwek, w którym stoi. Podłoże musi być głębokie, suche i dobrze przepuszczalne, najlepiej skierowane na południe i z ochroną przed wiatrem.
MarkaTropictrees #ad
ProducentTropictrees #ad
Wysokość39.37
Długość39.37
Waga17.64
Szerokość7.87
ModelOlivier

5. BigDean

#ad

Antracytowa, z nietłukącego się tworzywa sztucznego, nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz, BigDean Doniczka w stylu ø 46 cm, z wyjmowaną doniczką wewnętrzną, odporna na warunki atmosferyczne, duża

#ad
BigDean #ad - Tutaj znajdą tu nie tylko kwiaty, palmy i drzewa, drzewa cytrynowe, rośliny, chili, ale również zioła, rośliny aloesowe lub drzewa oliwne.46 cm. Doniczka xl z doniczką wewnętrzną: nasze okrągłe donice przekonują nie tylko swoim pięknym, ponadczasowym wzornictwem, ale również wyjmowaną doniczką wewnętrzną.

Masz tutaj niezliczone możliwości sadzenia doniczek według własnych pomysłów. Wszechstronne zastosowanie: doniczki na rośliny tworzą piękną atmosferę w ogrodzie lub na tarasie lub balkonie. Produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami jakości w Europie. 34, 5 cm // kolor: antracyt/ciemny antracyt // zakres dostawy: 1 x doniczka z doniczką wewnętrzną // Wymiary szczegółowe można znaleźć na zdjęciach. Szczegóły: średnica zewnętrzna doniczki: ok. Dzięki wbudowanym uchwytom doniczkę wewnętrzną można łatwo wyjąć w celu czyszczenia doniczki lub wymiany ziemi do kwiatów.

W razie potrzeby można wywiercić otwory, aby woda skutecznie spływała i chroni przed zalaniem. 41, 5 cm. Wysokość doniczki: ok. Stabilne i wytrzymałe – wyprodukowane w europie: dzięki zastosowaniu stabilnego i odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, nasze doniczki są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV do -40 stopni oraz zapewniają długą żywotność, dlatego idealnie nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaBigDean #ad
ProducentThats Shopping GmbH #ad
Numer części801439

6. Konfitee

#ad

Flora Boost nawóz do drzewa oliwnego Flora Boost 500 ml I do 100 l wody do podlewania I nawóz długoterminowy dla lepszego tworzenia kwiatów, płynny nawóz do liści i korzeni, 100% naturalny nawóz do

#ad
Konfitee #ad - Bardzo skuteczny – długoterminowy nawóz zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych, dzięki czemu Twoje drzewa oliwne mogą ponownie optymalnie rosnąć i kwitnąć, a więcej oliwek wisi na drzewie.

Optymalne zaopatrzenie – aby drzewo oliwne mogło ponownie rosnąć zdrowo i mocno wiosną i po przycięciu, zalecamy stosowanie nawozu w okresie od marca do października. Przyjazne dla środowiska – nawozy flora boost przy prawidłowym stosowaniu nie mają wpływu na wody gruntowe lub gospodarcze naturalne, a w szczególności na zdrowie ludzi i zwierząt.

Bardzo wydajny – 500 ml nawozu w płynie wystarcza na 100 l wody do podlewania i można go łatwo dozować za pomocą praktycznej zakrętki – co 4 tygodnie 4 nakrętki na 5 l. Atwe zastosowanie – nasz nawóz flora boost jest wchłaniany przez korzenie i liście i jest łatwy w użyciu poprzez podlewanie lub spryskiwanie butelką z rozpylaczem.
MarkaKonfitee #ad
ProducentFlora Boost #ad
Numer części4260355485501

7. Floragard

#ad

Olandrów, Floragard Ziemia doniczkowa śródziemnomorska 40 l – specjalna ziemia do dużych doniczek, oliwek – również do ogrodów dachowych, roślin cytrusowych

#ad
Floragard #ad - Nadaje się również do ogrodów na dachu. Z 6 tygodniami nawozu wieloskładnikowego dla wspaniałego kwitnienia. Również do roślin cytrusowych, olandrów, drzew oliwnych itp. Długotrwała stabilność struktury dzięki dużej zawartości ksylitu i granulatu glinianego. Specjalna ziemia do przesadzania wysokiej jakości roślin doniczkowych.
MarkaFloragard #ad
ProducentFloragard #ad
Wysokość3.35
Długość30.91
Waga31.75
Szerokość15.16
Numer części118385
Model118385

8. JASKER'S

#ad

100% nawóz płynny – ziemia do drzew oliwnych – nawóz do drzew oliwnych – nawóz do drzew oliwnych – donica, ziemia i oleander, Zestaw ekonomiczny drzewo oliwne, ziemia 20 l + 1 l nawóz do drzew oliwnych

#ad
JASKER'S #ad - Zdrowe drzewa oliwkowe: ekonomiczny zestaw 20 l ziemi z drzewem oliwnym i 1 l nawozu z dodatkowym potasem i żelazem – do 200 l wody do podlewania – nadaje się jako nawóz do korzeni i liści.
MarkaJASKER'S #ad
ProducentJasker Handel GmbH #ad
Wysokość5.51
Długość19.29
Szerokość11.42
Numer częściSPS-OLI-1001
ModelSPS-OLI-1001

9. Temesso

#ad

Temesso Połowa beczki z oryginalnej szkockiej beczki do whisky naturalna nieprzetworzona

#ad
Temesso #ad - Zimą izoluje nawet korzenie. 40 cm. 20 kg. Pojemność: ok. Masywny dąb dodatkowo izoluje zimą. Odporna na mróz, warunki atmosferyczne i jednocześnie świetna dekoracja do ogrodu, na balkon lub taras. 90 l. Idealnie nadaje się do palm i oliwek. Element dekoracyjny z historią – nasze beczki pochodzą bezpośrednio z szkockich destylarni. Rednica: ok. Waga: ok. 65 cm / wysokość: ok. Połowa beczki, przecięta na pół beczka z oryginalnej szkockiej beczki do whisky z certyfikatem FSC Recycled. Wykonana z litego dębu, dlatego jest odporna na mróz i warunki atmosferyczne.
MarkaTemesso #ad
ProducentTemesso #ad
Wysokość15.75
Długość25.59
Waga44.09
Szerokość25.59

10. Compo

#ad

Specjalny nawóz płynny z potasem i żelazem, 500 ml, Compo nawóz do roślin z obszaru śródziemnomorskiego

#ad
Compo #ad - Intensywne tworzenie się kwiatów i owoców:zaopatrzenie rośliny we wszystkie ważne, wspieranie wzrostu korzeni roślin i wzmocnienie wytrzymałości, główne i śladowe składniki odżywcze od pierwszego zastosowania, zapobieganie żółknięciu liści chloroza.

Atwa obsługa:czyste i bezpiecznie dozowanie za pomocą oznaczonych na nakrętce poziomów od I do III na 1 i 3 l wody, pełna nakrętka na 5 l wody, stosować 1 x w tygodniu marzec – październik, 1 x w miesiącu listopad – luty. Gwarancja jakości compo:surowce dobrane zgodnie z oryginalną recepturą Compo, rygorystyczne kontrole jakości dokonywane we własnych laboratoriach i przez niezależne instytuty, najlepsze warunki dla zdrowego wzrostu roślin.

Zapewnia mocne i zdrowe rośliny:nawóz mineralny z potasem i żelazem do wszystkich śródziemnomorski roślin, hibiskus, oliwki lub figa, takich jak oleander, lawenda, praktyczny dozownik. Zawartość przesyłki:1 x compo nawóz do roślin śródziemnomorskich, 500 ml, specjalny nawóz płynny, nr art.15005.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość9.06
Długość2.52
Waga1.43
Szerokość2.76
Numer części15005
Model15005