Top 10 Gelber Sack Ständer – Pojemniki na plastikowe torby

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KUEFA

#ad

KUEFA BSC6-60L kosz na śmieci/stojak na worek na śmieci/żółty stojak na worek żółty

#ad
KUEFA #ad - Pojemność: 60 litrów, wysokość: 73 cm, maks. Solidne i trwałe do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wytrzymała pokrywa z odpornym na zabrudzenia uchwytem. Nadaje się do większości rozmiarów żółtego plecaka w Niemczech. Rednica pokrywy: 40, 5 cm. W zestawie system mocowania worków na śmieci o szerokości > 59 cm.
MarkaKUEFA #ad
ProducentAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Wysokość28.74
Długość15.94
Waga5.18
Szerokość15.94
Numer częściK966-50

2. KUEFA

#ad

Kuefa BSC6 – 60l kosz na śmieci / stojak na worek na śmieci / kolor żółty

#ad
KUEFA #ad - Nadaje się również do innych worków o wymiarach od 59 cm szerokości i ok. Pokrywa odporna na działanie czynników atmosferycznych bez zawiasów jest łatwa do czyszczenia, szary, dostępne kolory: żółty, niebieski i jasnozielony.80 cm długości. Wodoszczelny, zamknięty pojemnik z tworzywa sztucznego z pokrywką nieprzepuszczającą zapachów i ocynkowanym pierścieniem mocującym ze stali. Rednica pokrywy: 40, 5 cm. Wysokość: 73 cm, maks.
MarkaKUEFA #ad
ProducentAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Wysokość28.74
Długość15.94
Waga5.18
Szerokość15.94
Numer częściK966-74
ModelK966-74

3. KUEFA

#ad

60 l, Kuefa stojak na worki na śmieci z płaską pokrywą – kosz na śmieci na żółte worki

#ad
KUEFA #ad - Wysokość:. Przeznaczony do żółtych worków na śmieci oraz innych worków o szerokości powyżej 59 cm i. Pokrywa odporna na działanie czynników atmosferycznych bez zawiasów jest łatwa do czyszczenia i dostępna w kolorach żółtym, szarym, niebieskim i jasnoszarym. Wodoszczelny, zamknięty pojemnik z tworzywa sztucznego z pokrywą nieprzepuszczającą zapachów i ocynkowanym pierścieniem mocującym ze stali.
MarkaKUEFA #ad
ProducentAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Wysokość27.95
Długość16.14
Waga4.85
Szerokość17.32
Numer częściK946-10

4. KUEFA

#ad

Kuefa kosz na śmieci / stojak na worek na śmieci / kolor żółty

#ad
KUEFA #ad - 80cm długości. Nieprzepuszczająca zapachów i odporna na warunki atmosferyczne pokrywką na zawiasach nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Na worek na lekkie śmieci i opakowania. -. Nadaje się również do innych worków o wymiarach 59cm szerokości i ok. Wytrzymały wkładany pierścień do zamocowania worka na śmieci wchodzi w zakres dostawy. Solidny, 60l pojemnik np.
MarkaKUEFA #ad
ProducentKUEHMICHEL #ad
Wysokość34.25
Długość18.9
Waga5.75
Szerokość16.14
Numer częściK899-10
ModelK929-11

5. Handfill

#ad

Handfill Żółty stojak na worki z bambusa – praktyczny stojak na worki na śmieci na żółte worki – idealny jako żółty worek na śmieci – stabilny kosz na śmieci

#ad
Handfill #ad - Stabilny stojak z żółtego worka z bambusa – wytrzymały stojak na worki na śmieci jest bardzo stabilny i posiada praktyczną pokrywę z klapką do wyrzucania odpadów. Uchwyt na worki na śmieci może być również używany jako kosz na śmieci. Wszechstronne zastosowanie – ten żółty pojemnik można wykorzystać również jako pudełko do przechowywania z pokrywką i do przechowywania zabawek.

Ten stojak na żółty worek jest idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym do wykorzystania jako żółty pojemnik. Ponadczasowy wygląd dla Twojego żółtego stojaka. Pasuje do wszystkich worków z surowców wartościowych – nasz stojak na śmieci idealnie nadaje się jako żółty kosz na śmieci. Przechowywanie bezzapachowe – brak nieprzyjemnych zapachów dzięki klapce na zawiasach. Nowoczesne wzornictwo – nasz żółty worek na stojak, o ponadczasowym wzornictwie, pasuje do każdej kuchni i będzie pięknie wyglądał jak żółty worek.

Lub jako butelki z kaucją do przechowywania butelek z kaucją. Trwały pojemnik na żółty worek – dzięki drewnu bambusowemu kosz na śmieci na żółty worek będzie Twoim codziennym pomocnikiem przez wiele lat jako uchwyt na żółty worek. Zrównoważony materiał – kosz na śmieci z żółtego worka to bardzo przyjazny dla środowiska system segregacji śmieci i składa się z surowca odnawialnego.
MarkaHandfill #ad
ProducentHandfill #ad
Wysokość23.62
Długość13.78
Szerokość13.78
Numer częściGSS-01
ModelGSS-mD-01

6. Will-Jeder

#ad

Pojemnik/kosz na śmieci na "żółty worek" surowce wtórne

#ad
Will-Jeder #ad - Nadaje się na "żółty worek". Pojemnik na worek na śmieci. Kosz na stojaku. Kosz na śmieci. Pojemnik na surowce wtórne.
MarkaWill-Jeder #ad
ProducentWill-Jeder #ad
Wysokość23.23
Długość13.78
Waga3.97
Szerokość13.78
Numer częściKD1001

7. Will-Jeder

#ad

Kosz na worek do segregacji z pokrywką, stojak na worek, kosz na śmieci, stojak na śmieci, worki stają się bardziej stabilne, Inteligentna pomoc w napełnianiu worków do segregacjo odpadów

#ad
Will-Jeder #ad - Pojemnik na surowce wtórne. Nadaje się do żółtego worka. Kontener na odpadki. Pojemnik na odpady. Pojemnik workowy.
MarkaWill-Jeder #ad
ProducentWill-Jeder #ad
Numer częściQsweet

8. Will-Jeder

#ad

Will-Jeder kosz na śmieci, kolor: żółty, 60 l

#ad
Will-Jeder #ad - Inteligentna pomoc w napełnianiu – wystarczy nałożyć żółty worek wokół pierścienia mocującego i włożyć go do żółtego pojemnika. Gdy kosz na śmieci jest pełny, możesz bez problemu wyjąć i zamknąć żółty worek.

Wszechstronne zastosowanie – ten stojak na worki ma dzięki swojej konstrukcji ogromną pojemność i nadaje się również do innych worków kolekcjonerskich od 56 cm szerokości / 80 cm wysokości. Zakres dostawy – 1 x żółty kosz na śmieci 60 l, 1 x bezzapachowa pokrywa, 1 x metalowy pierścień. Bezzapachowy – pojemnik na żółty worek może być zamknięty za pomocą dołączonej nieprzepuszczającej zapachów pokrywki, dzięki czemu zapobiega wyciekaniu nieprzyjemnych zapachów. Wyprodukowano w niemczech – dzięki projektowaniu i produkcji stojaka na worki na śmieci w Niemczech gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność.
MarkaWill-Jeder #ad
ProducentWill-Jeder #ad
Waga6.61
Numer częścikd1003, wj10025

9. KUEFA

#ad

Z napisem laserowym, 60l, KUEFA kosz na śmieci

#ad
KUEFA #ad - Solidny, 60l pojemnik np. Wytrzymały wkładany pierścień do zamocowania worka na śmieci wchodzi w zakres dostawy. Pokrywa na zawiasy blokuje zapach, posiada laserowe oznaczenie i jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też można ten pojemnik stosować do sortowania śmieci również na zewnątrz. 80cm długości. Nadaje się również do innych worków o wymiarach 59cm szerokości i ok. Na worek na lekkie śmieci i opakowania. -.
MarkaKUEFA #ad
ProducentAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Wysokość34.25
Długość16.14
Waga5.75
Szerokość18.9
Numer częściK902-16

10. Glückstoff

#ad

Glückstoff® Przechowywanie butelek kaucji w zestawie torba do przenoszenia XXL, pusty i stare szkło, pojemnik na butelki z otworem kuchennym,, pojemnik na butelki z kaucją, pojemnik kolekcjonerski

#ad
Glückstoff #ad - Pudełko do przechowywania – dzięki pojemności 100 litrów pudełko do przechowywania zapewnia wystarczająco dużo miejsca na butelki z kaucją i stare szkło.

Duża pojemność – wewnętrzna kieszeń składa się z butelek pochodzących z recyklingu, a bambusowa rama posiada certyfikat FSC, dzięki czemu pudełko jest wyjątkowo trwałe. Atwy w czyszczeniu – wytrzymały materiał pudełka jest wodoodporny i można go łatwo wytrzeć, co chroni przed rozpryskami oleju i innymi zabrudzeniami. Duża torba do przenoszenia – bardzo dużą torbę można łatwo wyjąć, aby wyjąć butelki z kaucją i można ją prać w pralce. Atwe zakładanie – otwór w pokrywie pudełka ma bezzapachowe gumowe zamknięcie i umożliwia łatwe wkładanie butelek bez konieczności otwierania pokrywy.
MarkaGlückstoff #ad
ProducentGlückstoff #ad
Wysokość27.56
Długość13.19
Waga2.91
Szerokość16.14
Gwarancjagerantia producenta.