Top 10 Außenborder 15 Ps – Silniki zaburtowe do łodzi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Davis Instruments

#ad

Typ siłownika = brak, długość łodzi maks. stopy =, Davis Instruments 440 akcesoriów, czarny

#ad
Davis Instruments #ad - Atwy montaż w ciągu 15 minut, sprzęt wchodzi w zakres dostawy. Zwiększa wydajność i bezpieczeństwo. Zwiększa wydajność paliwa i zmniejsza wchodzenie łuku. Płetwa doel pasuje do wszystkich nowszych silników zaburtowych i tylnych o mocy 5 KM, z wyjątkiem Volvo Penta Outdrives. Wspomaga szybkie wyciąganie otworów. Zaprojektowana przez inżyniera lotniczego, Doel Fin to prawdziwa hydrofoil.
MarkaDavis Instruments #ad
ProducentDavis Instruments #ad
Wysokość11
Długość14
Waga1.8
Szerokość16
Numer części5001211
ModelSS-SMS-5001211

2. Terena

#ad

Miganeo silnik elektryczny TRS 40 lbs | 408 W LED | 12 V | 18,1 kp | nadaje się do słonej wody

#ad
Terena #ad - Atwa obsługa. Bez prawa jazdy. Możliwe użytkowanie również w obszarach chronionych przyrody. Nadaje się do słonej wody. Zasilany standardowym akumulatorem samochodowym 12 V 60-80 Ah – nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaTerena #ad
ProducentMiganeo #ad
Numer części40
Model40

3. Terena

#ad

28,2 kp ok. 276,5 N, uciąg 62 lbs ok. 28 kg, 2006 kg, Terena Miganeo zaburtowy silnik elektryczny, moc 696 W, nadaje się do zastosowania w słonej wodzie, z baterią LED 12 V

#ad
Terena #ad - Prosta obsługa. Napędzany za pomocą akumulatorów samochodowych powszechnie dostępnych w handlu o mocy 12 Volt 60–80 Ah, akumulator nie wchodzi w zakres dostawy. Nadaje się do zastosowania w słonej wodzie. -.
MarkaTerena #ad
ProducentMiganeo #ad
Waga22.05
Numer części62
Model62

4. Miganeo

#ad

Miganeo pudełko na baterie do łodzi, do silnika Electrycznego w pontonie

#ad
Miganeo #ad - X wys. 35 x 18, 5 x 22 cm. Maksymalny rozmiar baterii 100 AH. Złącze usb – do podłączenia do gniazda zapalniczki samochodowej. Diody led: wskaźnik naładowania baterii. Najwyższa jakość – pasuje do wszystkich naszych silników elektrycznych. Wymiary dł. X szer.
MarkaMiganeo #ad
ProducentMiganeo® #ad
Wysokość8.66
Długość13.19
Szerokość7.28
Numer części18917
Model49691

5. Miganeo

#ad

Nadaje się do wody słonej, Miganeo® Silnik elektryczny TRS 68 lbs – 768 W LED – 12 V 30,9 kp

#ad
Miganeo #ad - Ciąg / moc kp/w: do 30, 9 kp ciągu / 768 W. Nadaje się do słonej wody. Możliwe użytkowanie również w obszarach chronionych przyrody. Atwa obsługa. Bez prawa jazdy.
MarkaMiganeo #ad
ProducentMiganeo #ad
Numer części68
Model68

6. wellenshop

#ad

Wellenshop Hydrofoil klapy podkaszarki zewnętrzne 4-50 KM

#ad
wellenshop #ad - Lepsze zachowanie w trakcie jazdy, dla maksymalnego poślizgu, zmniejsza efekt koła. Wymiary: szerokość: 180 mm, głębokość: 185 mm, patrz zdjęcie. Inne artykuły znajdą Państwo w naszym Wellenshop Amazon Händlershop. Stabilizator hydrofoil z klapkami trymera zewnętrznymi skrzydłami 4-50 KM silnik. Zmniejsza zużycie, stabilizuje łódź, lepsze możliwości manewrowania.
Markawellenshop #ad
Producentwellenshop #ad
Numer części14025

7. Oceansouth

#ad

Oceansouth Pełne pokrycie do silnika zaburtowego Honda BF2.3 do BF250 BF 2.3 2014> 508 mm 20"

#ad
Oceansouth #ad - Elastyczne obszycie i klamra zapewniają płynne dopasowanie. Tkanina poliestrowa 380 g/m² z zaawansowaną technologią powlekania zapewnia maksymalną odporność na wodę, ochronę przed promieniowaniem UV i oddychalność. Zaprojektowany i dopasowany do określonych modeli silników zaburtowych, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie. Ochronna wyściółka wewnętrzna z miękkiego filcu. Produkt idealnie nadaje się do przyczep i przechowywania.
MarkaOceansouth #ad
ProducentOceansouth #ad
Numer częściH

8. TREM

#ad

Silnik zwarty słuchawki uniwersalny zewnętrzne silników zaburtowych

#ad
TREM #ad - Marka: Trem. Kolor: granatowy. Rozmiar: standardowy. Zestaw słuchawkowy do uniwersalnego płukania silnika zaburtowego.
MarkaTREM #ad
Numer częściNão Informado
ModelNão Informado

9. Shappy

#ad

Przełącznik, smycz, wyłącznik bezpieczeństwa, smycz bezpieczeństwa, 4 sztuki uniwersalnych sworzni zaburtowych na zewnątrz, klucz

#ad
Shappy #ad - Jaskrawy kolor jest rozpoznawalny, łatwy do znalezienia i obsługi. W nagłym wypadku pociągnij opaskę, aby przerwać moc silnika statku. Dane dotyczące rozmiaru: smycz kill safety ma wymiary ok. Wystarczająca ilość wystarcza do użycia i wymiany.

Ręczne wykonanie: uniwersalny silnik zaburtowy odłączany na zewnątrz silnik zaburtowy przełącznik na klucze jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a mimo to elastyczny, jest mocny, odporny na złamania lub blaknięcie i może być używany przez długi czas. Co otrzymasz: pakiet zawiera 4 sztuki smyczy zaburtowej w kolorze czerwonym. 160 cm w zwijanej, wysuwanej smyczy z obrotowym karabińczykiem, który zapobiega plątaniu się włosów.

Proste zastosowanie: smycz bezpieczeństwa jest wygodna w obsłudze. Główne funkcje: uniwersalne przyciski przełącznika zaburtowego mogą być używane do wyłączenia moc/zapłonu silnika zaburtowego. Wystarczy jedynie przymocować końcówkę z tworzywa sztucznego pod przełącznikiem Flameout i drugi koniec zawiązać do dłoni. Lekki i kompaktowy, wygodny do zabrania ze sobą w każde miejsce, oszczędzaj czas i energię.
MarkaShappy #ad
ProducentShappy #ad

10. OUKANING

#ad

OUKANING Silnik zaburtowy 800 W, 12 V, do łodzi, silnik zaburtowy, silnik zaburtowy

#ad
OUKANING #ad - Regulacja prędkości: 5 biegów do przodu, 3 biegi do tyłu. Wysokowydajny system silnika podwodnego do silników w pełni miedzianych o wysokiej sprawności silnika, mniejsze straty ciepła, większa oszczędność energii i dłuższa żywotność. Długość uchwytu: 190 mm można rozciągnąć do 285 mm. Zastosowanie: do łodzi, kajaków, pontonów, pontonów. Wybierz baterię 12 v 30-120 ah i wybierz odpowiednią baterię amperogodzinną zgodnie z okresem użytkowania akumulator należy zakupić na miejscu.
MarkaOUKANING #ad
ProducentDY-Legend #ad
Numer częściLegend-1032