Top 10 USB C Auf USB C kabel 1 5 Meter – Kable USB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Anker

#ad

Kabel do ładowania typu C, iPad Air 4, 100 W, długość 3 m, Anker Nowy nylonowy kabel do ładowania USB-C na USB-C, iPad Pro 2020, Galaxy S20 Plus S9,, wydajność szybkiego ładowania do MacBook Pro 2020

#ad
Anker #ad - Uniwersalna kompatybilność: współpracuje z prawie wszystkimi urządzeniami USB-C. Absolutnie wytrzymały: dzięki swojej najwyższej wytrzymałości ponad 12 000 zgięć i naprężeń Twój kabel do ładowania będzie żył znacznie dłużej niż Twój smartfon.

Adowanie. Anker. Teraz ze stabilnym materiałem wierzchnim z nylonu i mocnym elementem centralnym z kuloodpornego materiału włóknistego. Co otrzymasz: nowy nylonowy kabel usb c na usb-c 100 w 3 m długości, klips na kabel, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Kotwica plus: dołącz do ponad 50 milionów szczęśliwych fanów. Potrzebny do prędkości: w połączeniu z ładowarką usb-C gwarantuje prędkość ładowania do 100 W dla wszystkich urządzeń z USB-C.
MarkaAnker #ad
ProducentANKER #ad
Wysokość0.92
Długość118.11
Waga0.23
Szerokość0.35
Numer częściA8758011
ModelA8758011

2. SUNGUY

#ad

Przedłużacz do czytnika kart, USB 3.0, klawiatury, SUNGUY Przedłużacz USB, super szybki, 0,5 m, aparatu itp., szary, skanera, drukarki, przedłużacz 5 Gbps, krótki wtyk USB A do gniazda A

#ad
SUNGUY #ad - Odporne na korozję i pozłacane złącza zapewniają optymalną czystość sygnału i przedłużają żywotność kabla i bez histerezy lub utraty danych. Bezproblemowa obsługaotrzymasz przedłużacz o długości 0, 5 m.

Wielowarstwowe ekranowanie minimalizuje zakłócenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Połączenia wtykowe są mocne, dzięki czemu wtyczki są mocno i bezpiecznie osadzone. Ponadto jest wstecznie kompatybilny z USB 2. 0, usb 1. 1 i usb 1. 0 standard. Ponadto przedłużacze chronią gniazdo USB urządzeń, zmniejszając liczbę podłączania i odłączania.

1 gb filmu w ciągu 3 sekund oszczędzając czas. Szybkość transmisji danych do 5 gb/s - przedłużacz sunguy usb 3. 0 obsługuje transmisję danych z dużą prędkością do 5 Gb/s. Uniwersalna kompatybilność - przedłużacz sunguy usb 3. 0 0, 5 m jest w pełni kompatybilny z komputerem Mac/laptopem i wyposażonymi urządzeniami peryferyjnymi USB 3.
MarkaSUNGUY #ad
ProducentSUNGUY #ad
Numer częściB003

3. SUNGUY

#ad

Szary, przedłużacz do czytnika kart, 1,5 m, klawiatury, krótki wtyk USB A do gniazda A, drukarki, SUNGUY Przedłużacz USB, skanera, USB 3.0, super szybki, przedłużacz 5 Gbps, aparatu itp.

#ad
SUNGUY #ad - Ponadto jest wstecznie kompatybilny z USB 2. 0, usb 1. 1 i usb 1. 0 standard. Wytrzymały i trwały - przedłużacz usb 3. 0 został zaprojektowany z nylonową osłoną oraz aluminiową obudową, wytrzymuje ponad 10 000 testów zginania. Połączenia wtykowe są mocne, dzięki czemu wtyczki są mocno i bezpiecznie osadzone.

Ponadto przedłużacze chronią gniazdo USB urządzeń, zmniejszając liczbę podłączania i odłączania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Stabilna transmisja - ten przedłużacz usb 3. 0 z obudową w całości metalową i przyłączem ze stopu aluminium gwarantuje wyjątkową trwałość. Uniwersalna kompatybilność - przedłużacz usb sunguy jest w pełni kompatybilny z komputerem Mac/laptopem i wyposażonymi urządzeniami peryferyjnymi USB 3.

0, skanery, mysz, czytniki kart, takimi jak koncentratory, klawiatura, dyski twarde, adaptery Bluetooth, drukarki, napędy flash USB, PS4/5. Bezproblemowa obsługa - otrzymasz przedłużacz 1, 5 m. Szybkość transmisji danych do 5 gb/s - przedłużacz sunguy usb 3. 0 obsługuje transmisję danych z dużą prędkością do 5 Gb/s. Wielowarstwowe ekranowanie minimalizuje zakłócenia.
MarkaSUNGUY #ad
ProducentSUNGUY #ad
Numer częściB003-1.5m

4. Anker

#ad

Anker Kabel USB 4 100 cm, koncentratora, do iPhone 15Pro/15Pro Max/15/15Plus, 240 W USB-C na USB-C, obsługuje wyświetlacz 8K HD, stacji dokującej i wielu, transfer danych 40 Gbit/s, laptopów typu C

#ad
Anker #ad - Co otrzymasz: anker 515 usb-c na kabel usb-c 1 m długości, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wyświetlacz hd: podłącz laptopa do zewnętrznego monitora, aby przesyłać strumieniowo lub rozszerzyć swój ekran do 8K przy 60 Hz lub 4K przy 144 Hz.

Absolutnie wytrzymały: wytrzymuje do 5000 zgięć w testach laboratoryjnych. Szybki transfer danych: przesyłaj muzykę, filmy i całe seriale telewizyjne w ciągu kilku sekund z prędkością 40 Gb/s. Aduj praktycznie każde urządzenie USB-C, od smartfonów i akcesoriów aż po laptopy. Duża moc ładowania: obsługuje ładowanie maksymalnie 240 w, gdy jest sparowane z kompatybilną ładowarką.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.26
Długość39.37
Waga0.09
Szerokość0.48
Numer częściA8487011
ModelA8487011

5. Baseus

#ad

Baseus Cafule Cable, USB to USB-C Connect i Charge Cable 2 A, 2 M szary/czarny

#ad
Baseus #ad - Kraj pochodzenia: Chiny. X szer. Waga opakowania: 60 g. Materiał: imitacja skóry. Wymiary opakowania dł. X wys. 2, 9, 2 cm, 17, 0 cm, 0 cm.
MarkaBaseus #ad
ProducentBaseus #ad
Wysokość2
Długość5
Waga0.09
Szerokość2
Numer częściAKC007256
Model6953156278233
Gwarancja1 miesiąc gwarancji producenta

6. SOLMIMI

#ad

Wtyczka na gniazdo A, koncentrator, dysk twardy, SOLMIMI Przedłużacz USB 3.0 A, takich jak pamięć USB, drukarka, skaner, do urządzeń obsługujących USB A, kabel rozszerzający USB A, aparat, klawiatura

#ad
SOLMIMI #ad - Transfer danych 5 gbps superspeed – przedłużacz usb 3. 0 jest wstecznie kompatybilny z usb 2. 0, usb 1. 0 Ciesz się bezproblemowym i przejrzystym dźwiękiem na każdym urządzeniu audio z portem USB. Idealnie nadaje się do dużej transmisji danych w ciągu kilku sekund bez utraty danych. Dla naszych drogich klientów dostarczamy tylko najlepsze możliwe rozwiązania, a tym samym wiele radości i pasji od całego naszego zespołu.

Optymalna przestrzeń – dzięki kablowi przedłużającemu usb solmimi można bez strat przedłużyć połączenie usb o 1, rzutnik, czytnik kart, klawiatura, laptopem i urządzeniami obsługującymi USB A, zewnętrzny dysk twardy, kamera internetowa, mysz, takimi jak PS 4, samochód, drukarka, PS 5, 2 m i umożliwia wolną przestrzeń między komputerem, mikrofon, antena Wi-Fi, mikrofon, koncentrator USB, zestaw słuchawkowy VR. Duma z dojrzałych produktów – za produktami solmimi stoi nie tylko ponad 10-letnie doświadczenie, prosimy o kontakt pod adresem support@solmimi.

Com. Najwyższa jakość dźwięku – w przeciwieństwie do innych adapterów dostępnych na rynku, przedłużacz solmimi usb gwarantuje przy tym autentyczną jakość dźwięku. Ciśle pleciony i odporny na ścieranie płaszcz tekstylny, pozłacanym stykom wewnętrznym, ekskluzywne wykończenie i wysokiej jakości stop aluminium gwarantują długą żywotność i znacznie wyższą jakość dotyku. Kupuj bez obawy, niezmiennie wysoka jakość, jeśli nasz produkt z jakiegokolwiek powodu nie spełnia Twoich życzeń, niezawodne i zorientowane na obsługę. Dzięki technologii usb 3.
MarkaSOLMIMI #ad
ProducentSOLMIMI #ad
Wysokość1
Długość1
Szerokość1
Numer częściUSB30-AMAF-B120-DE
ModelSUSB30-AMAF-B120
GwarancjaOferujemy 12-miesięczną bezwarunkową gwarancję i dożywotnie wsparcie techniczne. Prosimy o kontakt mailowy [email protected], aby przedłużyć gwarancję do 18 miesięcy.

7. ULT-WIIQ

#ad

Szybkie ładowanie, USB C na USB C, obsługuje 8K/6K @ 60 Hz i 40 Gbit/s transmisja danych do MacBook Pro/Air Samsung S22 eGPU Docking GaN, kompatybilny z kablem Thunderbolt 4/3, Kabel USB 4 240 W

#ad
ULT-WIIQ #ad - W ciągu najbliższych 5 do 10 lat ten kabel do szybkiego ładowania usb c na usb c może w pełni spełnić wymagania dotyczące szybkiego ładowania i naładować praktycznie każde urządzenie USB-C, wiodąca technologia szybkiego ładowania: gdy nasz kabel USB-C na USB-C jest sparowany z kompatybilną ładowarką, od telefonów komórkowych i akcesoriów po laptopy do gier.

Do codziennego użytku z pełnym zakresem funkcji ten kabel usb c na usb c o mocy 240 w jest wyposażony w technologię ładowania pd 3. 1/pps/qc 4. 0, która w przyszłości rozszerza standard szybkiego ładowania na wiele nowych obszarów zastosowań. Z elektronicznym certyfikatem bezpieczeństwa zgodnie z odpowiednimi standardami, przeszedł ponad 10 000 testów zginania i wtyczek, że kabel jest bardziej trwały, wysokiej jakości aluminiowa obudowa sprawia, a kabel USB 4 240 W zastępuje inne pojedyncze kable funkcyjne. Wideo do 8k uhd dzięki temu kablowi usb-c na usb-c można strumieniowo przesyłać treści wideo na pojedynczy wyświetlacz do 8k/6k lub na dwa wyświetlacze w rozdzielczości 4K.

240 w, osiąga maksymalną moc obsługiwaną przez urządzenie, obsługuje zasilanie do 240 w 48 v/5 a. Idealnie nadaje się również do podłączenia stacji dokującej lub laptopa do monitora o zadziwiającej rozdzielczości, kontrastu i głębi kolorów, dzięki czemu nie przegapisz każdego szczegółu. Idealne rozwiązanie do wyświetlacza apple studio, stacji dokującej ssd, galaxy s22/22+/22 ultra, iPad Pro, Mac Studio, iPad mini, Surface Laptop Stuio, iMac Pro, Thunderbolt, Macbook Pro/Air, eGPU, powerbanków, ładowarek GaN i innych urządzeń typu C. Brak pełnej listy.
MarkaULT-WIIQ #ad
ProducentWIIQ #ad
Numer części91165
Model91165

8. CLEEFUN

#ad

90 stopni, szybkie ładowanie do PSVR2, obsługuje 5 Gbps i transmisja wideo 4K 60 Hz, laptopa, telefonu komórkowego, koncentratora USB-C, tabletu, 3 m, CLEEFUN Przedłużacz USB 3.1 USB C

#ad
CLEEFUN #ad - Filmy można pobierać w ciągu kilku sekund. Tak długo, jak twoje urządzenie wejściowe i wyświetlacz wyjściowy są przyłączami USB-C i obsługują wejście i wyjście wideo, rozdzielczość wyjściowa może wynosić do 4K 60 Hz.

Szeroka kompatybilnośćprzedłużacz typu c jest kompatybilny z laptopami typu C, myszami, klawiaturami, tabletami, koncentratorami, konsolami do gier, smartfonami, komputerami osobistymi, dyskami SSD i innymi urządzeniami USB-C. Inteligentnie identyfikuje podłączone urządzenia i steruje napięciem i prądem. Transmisja danych usb3. 1 5 gbit/s : jest to przedłużacz usb c 3. 1 gen2 o prędkości transferu do 5 Gb/s, co odpowiada 450 MB/s.

Pleciony nylon premium skutecznie chroni wnętrze kabla i przedłuża jego żywotność. Wskazówka: rzeczywista prędkość ładowania zależy od urządzenia i ładowarki. Wyjście wideo i audio 4kprzedłużacz usb-c obsługuje odtwarzanie wideo i audio. Szybkie ładowanie 100 w: ten przedłużacz usb-c zapewnia prędkość ładowania do 100 W 20 V/5 A. Stabilny i trwałyprzyjęliśmy inteligentny chip e-mark.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Waga0.24
Numer częściLFY15
ModelLFY15

9. CLEEFUN

#ad

Przedłużacz USB A na A z kablem nylonowym Premiun i aluminiową obudową do czytnika kart, drukarki, skanera, USB 3.0 5 Gb/s, aparatu, klawiatury, CLEEFUN Przedłużacz USB 5 m, koncentratora USB itp

#ad
CLEEFUN #ad - Czniki aluminiowe są mocniejsze. Przedłużacz usb-a chroni ponadto złącze uSB Twoich urządzeń, zmniejszając ich podłączanie i odłączanie. Uniwersalna kompatybilnośćprzedłużacz kabla usb cleefun jest uniwersalnie kompatybilny z większością urządzeń usb 3.

0 Przedłużenie i ochrona portu usbprzedłużenie usb 3. 0 cleefun pomaga przedłużyć długość kabla urządzeń usb. Prędkość ładowania do 3 A. Zakres dostawy: 1 opakowanie przedłużacza usb-A transmisja danych USB 3. 0 5 gbps. Wysokiej jakości pleciony nylon skutecznie chroni wnętrze kabla i przedłuża jego żywotność. Szybka transmisja i ładowanie 5 gbpskabel przedłużający cleefun usb 3.

0 obsługuje zarówno szybką transmisję danych, pozwala zaoszczędzić dużo czasu. W przypadku pytań odpowiemy w ciągu 24 godzin. Wytrzymała i niezawodnacleefun wtyczka usb a na gniazdo usb a z nowymi materiałami. Spraw, aby urządzenie było bardziej elastyczne w użyciu. Prędkość transmisji do 5 Gb/s, USB 1. 1 i usb 1.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Numer częściLFAA5
ModelLFAA5

10. SUNGUY

#ad

USB C na USB C, iPad Pro 2020, Samsung Galaxy S23+/S23 Ultra,, iPad Air 4, SUNGUY Kabel do ładowania USB C, 4K 60 Hz, MacBook Pro 2020, kabel do szybkiego ładowania do iPhone 15, 240 W, 0,5 m, 20 Gb/s

#ad
SUNGUY #ad - Należy używać oryginalnej ładowarki. Ciesz się 12-miesięczną gwarancją i odpowiedz na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin od obsługi klienta SUNGUY. Szeroka kompatybilność: kabel do ładowania usb c 240 w jest kompatybilny z iphone 15 / 15 pro/15max/15 plus, watch series 9/ultra 2, ipad ipad air 6, ipad pro 12.

9 2021. Iphone 15 można naładować w ciągu 30 minut od 0 do 60%. Wskazówka: prędkość transmisji zależy od prędkości obsługiwanej przez złącze urządzenia. Macbook pro 16 można naładować do 60% w ciągu 40 minut. Kabel do szybkiego ładowania usb c 0, 5 motrzymasz kabel usb c o długości 0, 5 m 240 w na uSB C. Generacji itp. Bezpieczny chip do szybkiego ładowania e-mark: nowy chip emark może zmaksymalizować bezpieczeństwo urządzenia i jednocześnie umożliwić szybkie ładowanie. Transmisja danych 20 gbps - ten kabel usb c jest w pełni zgodny ze standardem usb 3. 2 gen 2 x 2 i zapewnia bardzo szybką transmisję danych do 20 Gb/s, filmy, aby w ciągu kilku sekund przesyłać filmy HD, muzykę, zdjęcia.

Szybkie ładowanie do 240 w - kabel do ładowania usb c 240 w 48 v/5 a może ładować urządzenie z największą prędkością. Kabel usb c na usb-c może zagwarantować niższą temperaturę ładowania, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia i automatycznie przestaje się ładować, gdy urządzenie zostanie w pełni naładowane, aby zapobiec uszkodzeniu akumulatora urządzenia. Wyjście wideo hd 4k 60 hz - ten kabel usb c obsługuje rozdzielczość do 4k 60 hz hd, rozdzielczością i wiernością szczegółów.
MarkaSUNGUY #ad
ProducentSUNGUY #ad
Waga0.04
Numer częściB140-0.5m-EU