Top 10 Raumthermostat Fußbodenheizung – Termostaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Homematic IP

#ad

Homematic IP Smart Home 156669A0 termostat ścienny z czujnikiem wilgotności powietrza, grzejnik / ogrzewanie podłogowe z aplikacją, cyfrowy termostat, Google Assistant, Alexa, pomiar temperatury,

#ad
Homematic IP #ad - Atwa integracja z istniejącymi seriami przełączników wiodących producentów: Berker, Merten, GIRA, JUNG i ELSO. Posiada podświetlany wyświetlacz i dzięki komunikacji radiowej można go swobodnie umieścić w pomieszczeniu.

Mierzy zadaną i rzeczywistą temperaturę oraz wilgotność powietrza. Czasowa regulacja temperatury pomieszczenia za pomocą termostatów Homematic IP do grzejników, czynników ogrzewania podłogowego lub gniazd wtykowych. Wygodne sterowanie głosem za pomocą Alexa, np. Przez echo w połączeniu z Homematic IP Access Point. Obsługa wymaga połączenia z jednym z następujących rozwiązań: homematic ip access point z bezpłatną aplikacją na smartfon i bezpłatną usługą w chmurze; centralna CCU3 z lokalnym interfejsem obsługi WebUI nie jest już kompatybilna z centralną CCU2; rozwiązania partnerskie innych producentów.

Wygodny montaż za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, śrub i kołków lub bezpośrednio na puszce podtynkowej.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość0.98
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość3.39
Numer częściHmIP-WTH-1
ModelHmIP-WTH-1
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy Amazon.

2. tado

#ad

Tado ° Radiowy czujnik temperatury z 1 inteligentnym termostatem do grzejników – dodatkowy produkt WiFi do inteligentnych termostatów grzejnikowych – cyfrowy pomiar temperatury pomieszczenia dla optymalnego sterowania grzejnikiem za pomocą aplikacji

#ad
tado #ad - Inne właściwości: uwzględnienie prognozy pogody, funkcja podgrzewania, raport oszczędzania energii, sterowanie jednostkowe wymagane dodatkowe inteligentne termostaty, analizy i statystyk, ochrona przed zamarzaniem. Dzięki inteligentnym harmonogramom czasowym tado° ustawia idealną temperaturę w każdym pomieszczeniu – oczywiście tylko wtedy, gdy ktoś jest w domu; włączanie i wyłączanie również za pomocą skróconego polecenia.

Działa tylko w połączeniu z zestawem startowym tado° V2, V3, V3+, który jest sprzedawany oddzielnie. Dodatkowy produkt do inteligentnych termostatów grzejnikowych tado°; radiowy czujnik temperatury steruje jednym lub kilkoma inteligentnymi termostatami grzejnikowymi w tym samym pomieszczeniu, aby osiągnąć idealną temperaturę. Więcej korzyści z auto assist opcjonalnie: jeśli nie rozpoznano żadnego domu lub zostało otwarte okno, ogrzewanie tado° automatycznie wyreguluje ogrzewanie; Care & Protect pomaga rozwiązać problemy z ogrzewaniem możliwość zapisania w aplikacji, anulowanie miesięczne; 2, 99 €/miesiąc.

Powietrze jest zbyt wilgotne i może pojawić się pleśń. Komfort powietrza w pomieszczeniu: można uzyskać wgląd w jakość powietrza w pomieszczeniu i wskazówki, jeśli np. Dodatkowy produkt do zestawu startowego tado°: steruj kolejnymi grzejnikami lub pomieszczeniami indywidualnie za pomocą dodatkowych inteligentnych termostatów grzejnikowych.
Markatado #ad

3. Homematic IP

#ad

łatwa instalacja,, cyfrowe sterowanie pojedynczym pomieszczeniem do ogrzewania za pomocą aplikacji, Homematic IP Smart Home Access Point + termostat grzejnikowy – podstawowy, Alexa i Google Assistant

#ad
Homematic IP #ad - Konfiguracja i sterowanie termostatem za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfona i bezpłatnej usługi w chmurze wymaga połączenia z Homematic IP Access Point; ten produkt nie jest już kompatybilny z centralną CCU2. Tryb stand-alone push-to-pair umożliwia bezpośrednie uczenie się do ośmiu styków okiennych i drzwiowych Homematic IP HmIP-SWDM oraz bezpośrednią obsługę urządzenia.

Zaszyfrowana komunikacja umożliwia bezpieczny dostęp do systemu – również w podróży. Wyjątkowo łatwa konfiguracja i obsługa z intuicyjnym prowadzeniem użytkownika. Dzięki termostatowi do grzejników – basic można zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania – dzięki indywidualnym przebiegom temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w trzech regulowanych profilach grzewczych oraz w połączeniu z rozpoznawaniem okna z kontaktem okiennym i drzwiowym. Centralny element do konfiguracji i sterowania Homematic IP Smart Home za pomocą darmowej aplikacji.

Bezpieczna lokalizacja serwera w Niemczech i brak konieczności rejestracji lub tworzenia konta użytkownika. Natychmiastowa gotowość do użycia dzięki wstępnie ustawionemu profilowi grzewczemu, który w razie potrzeby można regulować ręcznie indywidualne przebiegi temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie. Bezpłatna aplikacja i korzystanie z chmury bez dodatkowych kosztów. Kilkoma mi zastępuje tradycyjne termostaty grzejnikowe – ingerencja w system grzewczy lub spuszczanie wody nie jest konieczne.
MarkaHomematic IP #ad
ProducentHomematic IP #ad

4. tado°

#ad

Tado° Radiowy czujnik temperatury – dodatkowy produkt WiFi do inteligentnych termostatów grzejnikowych – cyfrowy pomiar temperatury pomieszczenia dla optymalnego sterowania grzejnikiem za pomocą

#ad
tado° #ad - Inteligentne sterowanie: użyj alexa, aby sterować ogrzewaniem za pomocą poleceń głosowych i tworzyć aplety za pomocą IFTTT, apple siri lub google assistant, aby obsługiwać grzejniki z dowolnego miejsca. Warunki: czujnik można łączyć z inteligentnymi termostatami grzejnikowymi tado° i wymaga dostępnego oddzielnie zestawu startowego tado° V2, V3 lub V3+ z internetowym mostkiem.

Inteligentne dodatki: jako opcjonalny dodatek do termostatów grzejnikowych tado° radiowy termometr umożliwia sterowanie kilkoma zaworami grzejnikowymi przez Wi-Fi. Bardzo łatwy do inteligentnego domu: bezprzewodowy czujnik temperatury można wygodnie zainstalować samodzielnie i zamontować go we wnętrzu bez wiercenia na ścianie. Indywidualny zestaw domowy: system radiowy z czujnikami zewnętrznymi przenosi pomiar temperatury z dala od źródła ciepła do miejsca, które jest dla Ciebie najważniejsze.

Inteligentny i energooszczędny: opracowany w Niemczech i używany w całej Europie bezprzewodowy czujnik temperatury firmy tado° sprawia, że Twój dom jest jeszcze wygodniejszy i bardziej energooszczędny. Automatyczny termometr: za pomocą inteligentnego harmonogramu można zaplanować żądane temperatury w blokach czasowych dla każdego pomieszczenia – ogrzewanie jest aktywne tylko wtedy, gdy jesteś w domu i tym samym oszczędza energię.
Markatado° #ad
Producenttado #ad
Wysokość0.71
Długość4.09
Waga0.3
Szerokość4.09
Numer części4260328611708
Model104078
GwarancjaOszczędność energii.

5. tado°

#ad

Siri i Google Assistant do ogrzewania i cyfrowego sterowania pojedynczym pomieszczeniem za pomocą aplikacji –, tado° Inteligentny termostat grzejnikowy – dodatkowy produkt WiFi kompatybilny z Alexa

#ad
tado° #ad - Wysoka kompatybilność: praktyczny zestaw termostatów zawiera różne adaptery i można go zamontować pionowo i poziomo na prawie wszystkich grzejnikach z termostatycznymi zaworami grzejnikowymi. Precyzyjne zarządzanie temperaturą: dzięki dodatkowym inteligentnym termostatom grzewczym zmaksymalizujesz swój komfort, oszczędzasz jeszcze więcej energii i masz w każdej chwili przegląd całkowitego zużycia energii.

Inteligentne ogrzewanie: inteligentny termostat grzejnikowy nadaje się do rozszerzenia cyfrowego sterowania ogrzewaniem o dodatkowe pomieszczenia i do niezależnego sterowania pojedynczym pomieszczeniem. Praktyczne rozszerzenie: dodatkowy zestaw działa tylko w połączeniu z zestawem startowym tado° V2, V3, V3+ wraz z mostkiem internetowym do cyfrowego sterowania ogrzewaniem. Wygodne sterowanie: dzięki inteligentnym termostatom grzewczym można łatwo uzyskać dostęp do ogrzewania w podróży i w razie potrzeby podnieść lub obniżyć.

Jedna dla wszystkich: dzięki praktycznej aplikacji tado° można sterować wszystkimi grzejnikami wyposażonymi w inteligentny termostat i ustawić je na przykład w drodze do domu. Inteligentny zestaw: w zestawie znajduje się inteligentny termostat radiowy do rozszerzenia cyfrowego sterowania ogrzewaniem o dodatkową przestrzeń, którą można sterować niezależnie za pomocą aplikacji.
Markatado° #ad
Producenttado #ad
Waga0.71
Numer częściV3P-SRT01-TC-ML-00
ModelV3P-SRT01-TC-ML-00
GwarancjaOszczędność energii.

6. Homematic IP

#ad

Z lub bez punktu dostępowego, inteligentny zestaw sterowania ogrzewaniem, Homematic IP Easy Connect 153413A0 bezprzewodowy

#ad
Homematic IP #ad - Zestaw startowy do sterowania ogrzewaniem umożliwia łatwą modernizację regulacji ogrzewania i zapewnia większy komfort dzięki indywidualnym profilom grzewczym oraz automatycznemu obniżeniu temperatury pomieszczenia podczas wietrzenia.

Zestaw aktywnie przyczynia się do oszczędzania energii i pozwala zaoszczędzić do 30%. Do eksploatacji potrzebny jest punkt dostępowy homematic IP Access Point w połączeniu z aplikacją Homematic IP brak kosztów, centrala CCU2 Homematic lub odpowiednie rozwiązanie partnerskie. Ustawianie profili grzewczych, swobodny wybór temperatury i uruchomienie funkcji boost następuje bezpośrednio na termostacie.

Termostat grzejnikowy jest przykręcany do zaworu bez ingerencji w system ogrzewania lub spuszczania wody. Konfigurację i sterowanie można przeprowadzić również poprzez Homematic IP Access Point za pomocą darmowej aplikacji, która daje możliwość dalszych kombinacji z innymi urządzeniami Homematic IP oraz wskazuje stan ogrzewania i otwarcie okien/drzwi. W trybie czuwania urządzenia podłączane są bezpośrednio.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.68
Długość4.02
Szerokość2.24
Numer części153413A0
ModelHmIP-SK9
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu.

7. ChiliTec

#ad

ChiliTec Termostat gniazdko elektryczne z regulatorem temperatury, termostat do ogrzewania, ogrzewania na podczerwień, urządzeń chłodzących, wentylatora

#ad
ChiliTec #ad - Automatyczne sterowanie urządzeniami grzewczymi i chłodniczymi. Przełącznik suwakowy służy jako przełącznik pomiędzy ogrzewaniem a chłodzeniem. Dzięki inteligentnej metodzie pomiaru temperatura pomieszczenia jest mierzona i korygowana w przypadku zmiany temperatury / zimna.

128 mm x szer. Wymiary: wys. 16 a/3500 w, moc łączeniowa 230 v, aby uniknąć przełączania w przypadku przeciągów. Termostat wtykowy z analogowym pokrętłem pomaga zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. 39 mm montaż w gniazdku. Możliwe bezpośrednie podłączenie do urządzeń takich jak grzejniki elektryczne. Gniazdo 230 v z podwyższoną ochroną przed dotykiem. Podłączony odbiornik, taki jak grzejnik / urządzenie chłodzące, zostanie włączone w wybranym trybie.

68 mm x gł. Idealny do wielu rodzajów urządzeń, grzejniki, takich jak wentylator, grzejniki elektryczne, grzejniki konwekcyjne, ogrzewanie na podczerwień, wentylatory z ogrzewaniem podłogowym i inne elektryczne urządzenia przełączające. Próg przełączania ± 1°c, interwał pomiarowy 10 sek. Ustawienia ręczne: ustawienia są analogowe i łatwo regulowane za pomocą przycisku.
MarkaChiliTec #ad
ProducentChiliTec GmbH #ad
Wysokość1.65
Długość5.04
Waga0.35
Szerokość2.68
Numer części21091
Model21091

8. Bosch Smart Home

#ad

Kompatybilny z Google Assistant i Alexa, Bosch Smart Home Termostat pokojowy do sterowania termostatem grzejnikowym, ze wskaźnikiem wilgotności

#ad
Bosch Smart Home #ad - Zakres dostawy: 1 x termostat pokojowy, 1 x płyta montażowa, 2 x baterie AAA, 1 x ramka wymienna, 3 x instrukcja obsługi w języku niemieckim, angielskim, 1 x zestaw montażowy, francuskim.

Inteligentny termostat pokojowy do termostatów grzewczych umożliwia wydajne ogrzewanie: w każdej chwili uzyskuje pożądaną temperaturę dobrego samopoczucia przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii. Atwa instalacja na każdej ścianie: termostat nie wymaga skomplikowanego okablowania dzięki mocowaniu na klej i śruby. Zdrowsze życie: ciągły pomiar wilgotności powietrza i wyświetlanie na wyświetlaczu. Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home. Automatyczne i oszczędzające zasoby sterowanie do sześciu termostatów grzejnikowych Bosch w każdym pomieszczeniu.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga0.39
Szerokość23.62
Numer części8750001259
Model8750001259
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Homematic IP

#ad

Homematic IP Radiowe sterowanie ogrzewaniem do sterowania za pomocą aplikacji. Zawartość: Access Point, 2 radiowe kontakty okienne z drzwiami. Oszczędność i dobre samopoczucie w Twoim inteligentnym domu., 4 radiowe termostaty grzejnikowe

#ad
Homematic IP #ad - Jest to odpowiednik porównania hydraulicznego, który pozwala zaoszczędzić energię i CO2 oraz obniża koszty ogrzewania. Kontakt drzwi i okien rozpoznaje otwieranie i zamykanie okien oraz umożliwia automatyczne opuszczanie ogrzewania. Termostaty homematic ip smart home gwint m30 x 1, 5 mm przekonują niezawodną regulacją ciepła i łatwą obsługą.

Ustaw temperaturę dobrego samopoczucia w każdym pomieszczeniu. Sterowanie głosem jest możliwe za pośrednictwem Amazon Alexa Amazon Echo lub Google Assistant Google Home. Oszczędność kosztów energii do 33% / kosztów ogrzewania i emisji CO2. Alexa, ustaw salon na 22 stopniach". Energooszczędne, kompletne rozwiązanie do sterowania 4 grzejnikami – możliwość rozszerzenia o kolejne grzejniki i funkcje o kolejne elementy Homematic IP Smart Home.

Dostosowana do potrzeb i komfortowa regulacja za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon. Fraunhofer iee potwierdził, że termostat grzejnikowy homematic IP automatycznie przeprowadza dynamicznie adaptacyjne porównanie na grzejniku. Steruj ogrzewaniem w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona darmowa aplikacja w Google Play i App Store, aplikacja jest i pozostaje bezpłatna, nie ma dodatkowych opłat za użytkowanie.
MarkaHomematic IP #ad
Wysokość8.27
Długość12.6
Waga4.85
Szerokość10.24
Numer części144602
Model144602

10. Homematic IP

#ad

Homematic IP 151239A0 IV kompaktowy termostat grzejnikowy

#ad
Homematic IP #ad - Urządzenie jest zabezpieczone przed kradzieżą i manipulacją dzięki dołączonemu zabezpieczeniu przed demontażem. Zastępuje tradycyjne termostaty grzejnikowe M30 x 1, 5, reguluje zapotrzebowanie na ciepło zgodnie z indywidualnymi potrzebami i jest zabezpieczony przed nieuprawnionym użytkowaniem.

Indywidualne przebiegi temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w 3 regulowanych profilach grzewczych. Dzięki kompaktowemu termostatowi grzejnikowemu można zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania – dzięki indywidualnym przebiegom temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w trzech regulowanych profilach grzewczych oraz w połączeniu z rozpoznawaniem okna i drzwiami.

Do eksploatacji niezbędny jest punkt dostępu Homematic IP w połączeniu z aplikacją Cloud-Service, centrala Smart Home CCU3 lub odpowiednie rozwiązanie partnerskie. Komfortowa konfiguracja i obsługa za pomocą aplikacji na smartfon Homematic IP może nie być dostępna w języku polskim, sterowanie również za pomocą Alexa lub Google Assistant.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość3.86
Długość1.89
Waga0.38
Szerokość2.01
Numer części151239A0
ModelHmIP-eTRV-C
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu.