Top 10 Powerstation 600wh LiFePO4 – Agregatory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GRECELL

#ad

Wędkowania,, 10 portów, Przenośna stacja zasilająca 500 W szczyt 1000 W, Powerhouse do kampera, 519 Wh generator solarny do użytku na zewnątrz, zestaw baterii zapasowych z 2 wyjściami 230 V AC

#ad
GRECELL #ad - 3 może być w pełni naładowany w ciągu 6-7 godzin po podłączeniu do gniazdka. 2 generator prądu można w pełni naładować za pomocą ładowarki samochodowej w ciągu 7-8 godzin. Proszę wyłączyć wyjście ac, jeśli nie jest używane, ponieważ w przeciwnym razie akumulator może zostać rozładowany również bez innych obciążeń. Wyjście quick charge USB 3.

0 i usb-c pd umożliwiają 2, 1 *port samochodowy 1 2 v/10 a i 1 x ładowarka bezprzewodowa, 1 x wyjście USB-C PD 60 W maks. Wyposażona w 2 x czyste wyjścia ac 230 v/500 W, 5 x szybsze ładowanie niż uniwersalna ładowarka USB C. Ponadto wbudowana latarka led z trybami światła stroboskopowego sprawia, który sprawia, 1 lbs i kompaktowym rozmiarom przenośny generator firmy GRECELL jest przenośny, huragan. Przenośny i lekki: dzięki wadze 14, do wędkowania, że ta elektrownia z gniazdkiem jest praktyczna do aktywności na świeżym powietrzu i w sytuacjach awaryjnych awaria prądu, z solidnym uchwytem, że jest łatwy i wygodny do przenoszenia na kemping, podróży kempingowych itp.

Power up your life o dużej pojemności: ten generator solarny z wyjściami ac z czystymi falami sinusoidalnymi 519 wh 140400 mah może zasilać większość ważnych urządzeń i małych urządzeń, o mocy znamionowej poniżej 50 0 Watt. Wskazówki: proszę nie używać tego zasilacza do zasilania urządzeń o mocy znamionowej powyżej 500 w. Proszę używać i ładować ten zasilacz co najmniej raz na trzy miesiące. Bezpieczny i wygodny, telewizor, mały blender, wentylator, dron, lodówka samochodowa, laptop, projektor, router, Macbook, aparat i maszyna CPAP, światło, takich jak telefon, tablet, idealny do użytku w domu i na zewnątrz.
MarkaGRECELL #ad
ProducentGRECELL #ad
Wysokość10
Długość10
Waga14.11
Szerokość10
Numer częściT-500
ModelT-500
Gwarancja24 miesiące gwarancji.

2. Jackery

#ad

518 Wh przenośna stacja zasilająca z gniazdem 230 V/500 W szczyt 1000 W + USB, majsterkowania, Jackery Explorer 500, do kampera, na imprezę, kemping, mobilne zasilanie z wyświetlaczem LCD

#ad
Jackery #ad - Zaprojektowany przez jackery – nasz explorer 500 to przenośny powerbank klasy premium. System zarządzania baterią bms zapewnia ochronę przed przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem i przeładowaniem dla maksymalnego bezpieczeństwa. 2 samochody kempingowe: mini lodówki, baterii kajakowych i wielu innych.

Nasz produkt jest laureatem nagrody red dot awards 2016 i cieszy się tym samym najwyższą popularnością wśród setek tysięcy klientów na całym świecie. Wbudowana lampa może być używana jako automatyczny sygnał SOS. 4 aktywności na świeżym powietrzu: obsługuje ładowanie roweru elektrycznego, GoPro i drony pozostają w pełni naładowane. Idealne mobilne zasilanie - 1 w podróży: urządzenia cyfrowe, projektory, takie jak kamery, ekspresy do kawy i kuchenki bez dodatkowego wyposażenia. Wymiary: 30 x 19, 4 cm; waga: 6 kg.

Przyjazna dla środowiska i bezpieczna – w porównaniu z tradycyjnymi generatorami jackery powerstation jest bardziej przyjazny dla środowiska i nie wymaga benzyny ani innego paliwa. Atwe ładowanie za pomocą modułu solarnego, zasilacza sieciowego lub w samochodzie. Satysfakcja gwarantowana – zadowolenie naszych klientów jest dla nas w firmie Jackery szczególnie ważne, jesteśmy zawsze otwarci na pytania, opinie i sugestie, a nasz zespół serwisowy jest zawsze dostępny. 3 imprezy: miksery, telewizory, aby zapewnić wiele radości.
MarkaJackery #ad
ProducentJackery #ad
Wysokość9.53
Długość7.6
Waga13.23
Szerokość11.81
Numer części70-0500-EUO001-NL
ModelE500
Gwarancja24 Miesięcy

3. EF ECOFLOW

#ad

Maksymalna moc wyjściowa 3000 W, z możliwością rozszerzenia 2-6 kWh, EcoFlow DELTA 2 Max przenośna stacja zasilająca 2048 Wh, generator solarny do, 80% ładowania <1 godziny, bateria LFP z 3000 cyklami

#ad
EF ECOFLOW #ad - Delta 2 max zapewnia moc wejściową AC 2300 W przez X-Stream. Bateria lfp ponad 10 lat użytkowania bateria lifepo4 zapewnia 3000 razy 100% cykli ładowania, aż pojemność spadnie do 80%. Za pomocą aplikacji ecoflow można zarządzać zużyciem energii, ustawić automatyzację i wiele więcej. Zasilanie 99% urządzeń gospodarstwa domowego - zasilanie prawie wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego o mocy do 2400 W.

Dostosuj zużycie energii do swoich potrzeb. 0–100% w ciągu 1 godziny dzięki podwójnej funkcji ładowania solarnego i ac ecoflow można w pełni naładować swoje urządzenie w ciągu zaledwie 1 godziny, a w ciągu zaledwie 81 minut podłączyć do gniazdka sieciowego. Pojemność rozszerzalna od 2 kwh do 6 kwh delta 2 max może rozszerzyć potrójną pojemność o maksymalnie 2 dodatkowe baterie. Kompatybilny z produktami ecoflow delta 2 max jest kompatybilna z ekosystemem produktów EcoFlow i zapewnia użytkownikowi rozwiązanie zasilania z jednego źródła.

13 gniazd zapewnia miejsce na każde urządzenie, a tryb X-Boost umożliwia zasilanie urządzeń o dużej mocy do 3000 W. Wykorzystaj delta 2 max z dodatkowymi bateriami, klimatyzatorami WAVE 2, przenośnymi panelami słonecznymi, prostownikiem mikrofalowym PowerStream o wiele więcej. Jest to 6 razy więcej cykli niż średnia branżowa i DELTA 2 Max z rozszerzoną 5-letnią gwarancją. Ciche ładowanie dzięki głośności wynoszącej zaledwie 30 db delta 2 max idealnie nadaje się do zasilania urządzeń przez noc bez zakłócania spokoju w nocy.
MarkaEF ECOFLOW #ad
ProducentECOFLOW #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga50.71
Szerokość11.81
Numer częściDELTA 2 MAX
ModelDELTA 2 MAX
Gwarancja24 Miesięcy

4. BROWEY

#ad

BROWEY Przenośna stacja zasilająca 614,4 Wh, w przypadku, z panelem słonecznym 30 W, w podróży, bateria LiFePO4 230 V/600 W szczyt 1200 W, nadaje się na kemping na świeżym powietrzu, czysty sinus AC

#ad
BROWEY #ad - Nasze przenośne generatory wykorzystują energię odnawialną, spotkań rodzinnych i aktywności na świeżym powietrzu. Nawet po 3500+ cyklach akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy przenośnej stacji energetycznej zachowuje około 80% swojej pierwotnej pojemności. Można go również podłączyć do innych paneli słonecznych i zasilać inne urządzenia bez obaw o brak baterii.

Wydajny i wszechstronny generator solarnynasz generator solarny o pojemności 614, lampy, 4 wh i falowniku sinusoidalnym 600 W surge 1200 W może jednocześnie zasilać do 7 urządzeń ≤ 700 W, w tym laptopy, maszyny CPAP, wentylatory, telefony komórkowe, aparaty, mini lodówki itp. Wiele opcji ładowania, wbudowanego panelu słonecznego lub innych modułów solarnych w zależności od intensywności światła słonecznego. Jedyna w swoim rodzaju stacja zasilająca z panelem słonecznymzostała wyróżniona nagrodą german if design innovation award za jedyne w swoim rodzaju wzornictwo. Czysta, aby zasilać twoje urządzenia.

Składany stojak do elektrowni kempingowej ułatwia efektywne ładowanie energią słoneczną. Składane moduły solarne są wyposażone w wydajny system konwersji prądu regulator MPPT, o średniej mocy 12 W i maksymalnym wejściu 30 W, który zapewnia moc w sytuacjach awaryjnych. Idealny w sytuacjach awaryjnych, wędkowania, do spania w samochodzie, na co dzień, na kemping, zielona energia w nagłych przypadkach Pożegnaj się z nieporęcznymi, głośnymi i szkodliwymi dla środowiska tradycyjnymi generatorami. Zaawansowany system ochrony bms, prąd i temperaturę, który monitoruje napięcie, aby zminimalizować problemy spowodowane ładowaniem lub zasilaniem.
MarkaBROWEY #ad
ProducentShenZhen Pannizhe Technology Co., Ltd. #ad
Waga23.15
Numer częściPN-C600
ModelPN-C600
Gwarancja60 miesięcy gwarancji, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

5. Eco Play

#ad

Szybkie ładowanie 2 godziny, wyjście 3 x 230 V AC, akumulator z UPS do zasilania awaryjnego/kempingowego/kampera, Power Station 3600 W, ECO Play generator solarny z baterią LiFePO4 3840 Wh

#ad
Eco Play #ad - W przypadku nagłej awarii zasilania lub nieprawidłowych wahań napięcia stacja zasilania szybko przełącza się na prąd akumulatora w ciągu 0, 01 s, co zapewnia ciągłe zasilanie podłączonych urządzeń i zapobiega przerwom prowadzącym do utraty prądu i danych. Bezpieczna i trwała - ta stacja zasilania wykorzystuje ognioodporną i przeciwwybuchową baterię lifepo4, zapewnia wyrównanie procesów ładowania i rozładowywania oraz zapewnia wiele funkcji ochrony przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, która posiada ponad 3500 cykli ładowania i rozładowania i ma żywotność ponad 10 lat.

Obsługiwane są moduły solarne o mocy do 2000 W. Nigdy więcej awarii zasilania power station lifepo4 jest wyposażony w funkcję usv. Obsługuje również kilka metod ładowania, w tym ładowanie solarne, ładowanie w pojeździe i ładowanie generatorów. Dzięki dostosowaniu mocy wejściowej można nie tylko elastycznie sterować czasem ładowania, ale również zapobiec uszkodzeniu urządzenia przez niestabilne napięcie.

Generator solarny eco play jest wyposażony w 13 przyłączy wyjściowych do jednoczesnego zasilania, aby spełnić wszystkie Twoje przygody na świeżym powietrzu, kemping lub awaryjne zapotrzebowanie na prąd. Regulowana moc wejściowa pamięć obsługuje 5 poziomów mocy wejściowej, 400 w ~ 2200 w. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności akumulatora. Wydajne i szybkie ładowaniegenerator solarny eco play może być w 100% naładowany za pomocą mocy wejściowej AC 2200 W w ciągu zaledwie 2 godzin.
MarkaEco Play #ad
ProducentECO PLAY #ad
Waga90.39
Numer częściSYD3600
ModelSYD3600
Gwarancja2 lata gwarancji.

6. BigBlue

#ad

W sytuacjach awaryjnych, kemping, na podróż, bateria LiFePO4 1843 Wh, do ogrodu, generator solarny z 11 przyłączami, BigBlue Stacja zasilająca 2500 W z przenośnym panelem słonecznym 400 W, do kampera

#ad
BigBlue #ad - System zarządzania baterią BMS obejmuje 6 wbudowanych modułów ochronnych. Dzięki 11 gniazdom i ogromnej mocy wyjściowej 90% urządzeń może być zasilanych prądem. Przyjazny dla środowiska, 2 wh, czysty prądwyposażony w akumulator lifepo4 576000 mah zapewnia ogromną pojemność ładowania 1843, dzięki mocy wyjściowej 2500 W można zasilać wszystkie Twoje urządzenia.

Dzięki technologii szybkiego ładowania ładowanie akumulatora stacji zasilania przez gniazdko elektryczne lub panel słoneczny o mocy 1200 W trwa zaledwie 1, narzędzi i urządzeń. Cellpowa 2500 szybkie ładowanie do 80% w ciągu 1, 5 godziny3 tryby ładowania; ładuj stację benzynową za pomocą gniazdka, 5 godziny. Urządzenie idealnie nadaje się również do aktywności na świeżym powietrzu bez sieci kemping lub samochód kempingowy oraz w sytuacjach awaryjnych w domu.

Akumulator lifepo4 o wysokich standardach bezpieczeństwa: mobilna stacja benzynowa cellpowa 2500 wykorzystuje ulepszony akumulator LiFePO4, który zapewnia żywotność ponad 3500+ cykli ładowania przy 80% pojemności. Dzięki technologii ładowania utmost-b 3500 W można ładować większość urządzeń gospodarstwa domowego, pojazdu lub generatora solarnego. Każde urządzenie przechodzi testy niezawodności i bezpieczeństwa.
MarkaBigBlue #ad
ProducentBigBlue #ad

7. EBL

#ad

EBL Powerstation 500 W/519,4 Wh, na zewnątrz, gniazdko elektryczne + USB na kemping na świeżym powietrzu, w sytuacji awaryjnej w domu, przenośna stacja zasilająca bateria litowa Peak 1038 W, w

#ad
EBL #ad - Dzięki temu można go łatwo i wygodnie nosić na kempingu, podczas wędkowania, lodówkach samochodowych, światło, tablet, urządzenia w samochodzie, podróży kempingowych itp. Może zasilać smartfon, nadmiernym rozładowaniem, aparat, przepięciem, wentylatory, drony, laptop, który zapewnia do 10 funkcji ochrony baterii i przeładowaniem, urządzeniach CPAP zawsze i wszędzie.

Zakres dostawy i obsługa - 1 x przenośna stacja zasilania ebl mp500, 1 x zasilacz sieciowy ac 100-240 V, 1 x kabel do ładowania samochodowego 12 V, 1 x kabel przyłączeniowy mc4-7909, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Wskazówkinie należy używać tego zasilacza do zasilania urządzeń o mocy znamionowej powyżej 500 w. Niezależnie od tego, ta stacja jest zaprojektowana tak, kompaktowa i przenośnaNasza stacja ma unikalną konstrukcję, czy musisz pokonać wyzwania na świeżym powietrzu, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania. Ponadto wbudowane światło led i tryby SOS sprawiają, 3 x złącze szybkiego ładowania 3.

0, awarii zasilania i innych sytuacji awaryjnych. Aby włączyć bezprzewodową ładowarkę, należy najpierw nacisnąć przycisk Power ON/OFF", a następnie przycisk USB". Elastyczne opcje ładowania1 przenośny generator kempingowy ebl może być ładowany za pomocą dowolnego kompatybilnego panelu słonecznego 60 w/80 w/100 w/120 w/150 w/200 w panel nie wchodzi w zakres dostawy. Spełnia zarówno codzienne potrzeby, jak i długotrwałe użytkowanie. Koniec z obawami o awarie zasilaniaprzenośna stacja zasilająca ebl jest wyposażona w wbudowany doskonały system zarządzania bateriami bms, zwarciem, super bezpieczny system, przeciążeniem, wysoką temperaturą itd.
MarkaEBL #ad
ProducentEBL #ad
Numer częściMP500
ModelMP500
Gwarancja12 miesięcy

8. VTOMAN

#ad

VTOMAN Jump 600X przenośna stacja zasilająca 600 W, PD 60 W USB-C, 2 x Pure Sine Wave 600 W Surge 1200 W AC wyjścia, 299 Wh LiFePO4 generator solarny o rozszerzalnej pojemności, 3 × regulowane 12

#ad
VTOMAN #ad - Wyjście pd 60 w typu c - stacja zasilania vtoman jump 600x jest wyposażona w kilka wyjść usb, idealne dla pracowników biurowych laptopów. 5 godzin do pełnych; 2 Ładowanie przez gniazdko samochodowe ładowarka samochodowa w zestawie: ok. 5 godzin do pełnych; 3 Ładowanie za pomocą panelu słonecznego o mocy 100 W: ok. Ponadto wbudowany akumulator premium lifepo4 zapewnia 3000 pełnych cykli życia, zanim spadnie do 80% swojej pierwotnej pojemności, jak i długotrwałe użytkowanie.

Supersafe lifebms power station opracowany i przyjęty przez vtoman system zarządzania baterią to lifebms, super bezpieczny system, który zapewnia do 10 funkcji ochrony baterii i zapobiega przeładowaniu, przeładowaniu, przepięciu, zwarciu, wysokiej temperaturze itd. Nie wahaj się z nami skontaktować, odpowiemy zazwyczaj w ciągu 12 godzin. Stacje akumulatorów. Złącza dc nadają się do zasilania urządzeń obsługujących wejście 12 V DC, urządzenia CPAP, takich jak lodówki samochodowe, łącznie 120 W maks. Zakres dostawy: 1 x mobilne zasilanie vtoman jump 600x, 1 x kabel usb a do typu c, 1 x kabel do ładowania samochodowego, 1 x kabel typu C do typu C, 1 x zasilacz i kabel do ładowania, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.6

6-8 godzin do pełna. Adowanie do 9 urządzeń jednocześniestacja zasilania jump600x 600w jest wyposażona w kompletne wyjście, 1 x 12 v/10 a, 2 wyjścia 12 v/10 a dc5521, w tym 2 x 230 V/600 W AC outlety, 3 wyjścia USB-A i 1 x wyjście typu C PD60 W. Rozruch 12 v, wzmacniacz akumulatora samochodowego - vtoman jump 600x jest wyposażony w złącze kabla ułatwiającego rozruch, dzięki któremu można bezpiecznie uruchomić pustą baterię w ciągu kilku sekund bez skracania żywotności stacji zasilania.
MarkaVTOMAN #ad
ProducentShenzhen Carku Technology Co.,Limited #ad
Wysokość8.46
Długość10.24
Waga14.77
Szerokość8.66
Numer częściPB20D
ModelPB20D
Gwarancja2 lata.

9. BLUETTI

#ad

Odporny na kurz i rozpryski generator solarny na kemping i w, BLUETTI Przenośna stacja zasilająca AC60, szybkie ładowanie przez 1 godzinę, bateria LiFePO4 403 Wh z 2 wyjściami 600 W szczyt 1200 W AC

#ad
BLUETTI #ad - Co otrzymasz – przenośna stacja zasilania bluetti ac60, kabel do ładowania AC, kabel do ładowania solarnego, kabel do ładowania samochodowego, podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Tryb power lifting 1200 w nadaje się do urządzeń o wysokiej wydajności, takich jak grzejniki, czajniki elektryczne i wiele innych.

Doskonała wydajność – falownik 600 w i 7 gniazdek umożliwiają jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. Zaufaj trwałości i bądź spokojny. Trwały akumulator lfP i 6-letnia gwarancja zapewniają niezawodność. Koniec z obawami o awarie zasilania. Szybkie ładowanie przez 1 godzinę – maksymalnie 600 w ac60 ładuje się w ciągu 1 godziny.

Wystarczy podłączyć go do gniazdka elektrycznego lub naładować za pomocą energii słonecznej i samochodu. Towarzysz przygód – certyfikat ip65 ac60 wytrzymuje trudne warunki. 5 x większa pojemność – bluetti ac60 ma pojemność 403 wh, którą można rozszerzyć do 2015 Wh za pomocą 2 baterii B80, wystarczająco dużo na długie podróże lub dłuższe sytuacje awaryjne.
MarkaBLUETTI #ad
ProducentBLUETTI #ad
Wysokość9.21
Długość11.42
Waga20.06
Szerokość8.07
Numer częściAC60
ModelAC60

10. GRECELL

#ad

Przenośna stacja zasilania 500 W/519 Wh, GRECELL Powerstation szczyt 1000 W, szybkie ładowanie, do kampera i w sytuacjach awaryjnych, przyjazny dla środowiska generator solarny na kemping, bezgłośna

#ad
GRECELL #ad - 3 może być w pełni naładowany w ciągu 6-7 godzin, jeśli zostanie podłączony do gniazdka ściennego. Kilka wyjść oferuje więcej opcji: jest wyposażony w 2 porty wyjściowe prądu zmiennego z czystą falą sinusoidalną 230 v/500 w, 2 porty prądu stałego 12 V/5 A, 3 x USB-A QC3. 0 maks. Veuillez utiliser et recharger cette station d'alimentation au moins une fois tous les trois mois. Co otrzymasz: 1 * przenośny zasilacz grecell 519 wh, 9/8 mm, 1 x kabel do ładowania 100-240 v ac, 1 x 12 v kabel do ładowania samochodowego, 1 x torba do przechowywania kabli, 1 x kabel połączeniowy mc4-7, 9 x 0, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.

Atwy do ponownego ładowania na 3 sposoby: 1 przenośny generator kempingowy grecell może być ładowany za pomocą dowolnego kompatybilnego panelu słonecznego 100 w lub 200 w panel nie wchodzi w zakres dostawy i może być w pełni naładowany w ciągu 6-9 godzin z panelu słonecznego 100 W przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Bezpieczna i stabilna: nie martw się już o przerwy w dostawie prądu, zabezpieczenie przed przepięciem, który chroni urządzenia poprzez kontrolę temperatury, aby cię uratować! posiada doskonały system zarządzania baterią BMS, ponieważ przenośna stacja zasilania GRECELL z niezawodną baterią litową jest po to, przetężeniem i zwarciem.

Oferujemy przyjazną obsługę klienta przez całą dobę i 24 miesiące gwarancji na produkt. 2 generator prądu może być w pełni naładowany przez ładowarkę samochodową w ciągu 7-8 godzin. Zapewnij swojemu życiu dużą pojemność: ten generator solarny z wtyczkami prądu przemiennego 519 wh 140400 mah może zasilać większość ważnych i małych urządzeń, Macbook, telewizor, tablet, laptop, wentylator, lampa, mały blender, router, lodówka samochodowa, takich jak telefon, projektor, dron, kamera i urządzenie CPAP o mocy znamionowej poniżej 500 W. N'utilisez pas l'adaptateur avec une tension d'entrée supérieure à 23 V pour la charger, ce qui pourrait endommager la batterie.
MarkaGRECELL #ad
ProducentGRECELL #ad
Waga14.11
Numer częściT-500
ModelT-500
Gwarancja24 miesiące.