Top 10 LEGO City Haus – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

LEGO Minecraft, Das Duell der Darsternis

#ad
LEGO #ad - Zawiera lego minecraft arbalest ritterelf i DJ Knight Neurit Warrior oraz dużą figurkę bramkarza Minecraft do budowania. Akcesoria obejmują zbroję rycerzy, fajną broń i zaczarowaną motykę dla dzieci, aby zebrać cenną czaszkę biomu Minecraft.

Dzieci mogą odkrywać miejsca w mieście i wykorzystywać cenne zasoby, w tym skrzynię skarbów Minecraft z kościami, miksturę leczniczą i 2 śnieżki. Ten zestaw lego minecraft nadaje się do gry i jest wspaniałym prezentem urodzinowym lub zabawnym dla graczy Minecraft i dzieci od 8 lat. Dzieci obracają przycisk, aby podnieść bramkarza; podczas bitwy gracze naciskają przełącznik, aby uruchomić dużą w wieży i odkryć ukryty skarb. Gracze minecraft mogą doświadczyć prawdziwej akcji w biomie dzięki zabawce budowlanej LEGO Minecraft The Deep Battle ze starym miastem.
MarkaLEGO #ad
ProducentLego #ad
Wysokość2.78
Długość15.04
Waga1.87
Szerokość10.32
Numer części6425593
Model6425593

2. LEGO

#ad

Figurkami zwierząt i minifigurkami 969 sztuk, zestawem do zabawy miejskiej z zabawkami, LEGO Creator 3 w 1 Townhouse Pet Shop & Café 31097 zestaw do budowania zabawek z ławką

#ad
LEGO #ad - Er estavel. Creator 3 w 1 townhouse pet shop & cafe 31097 Sklep z zabawkami, zestaw do budowy z ławką. Klocki do budowy zabawek.
MarkaLEGO #ad
ProducentLego Creator #ad
Wysokość2.78
Długość18.9
Waga0.22
Szerokość14.88
Numer części31097
Model6250798

3. LEGO

#ad

Zabawka dla dzieci od 2 lat z jarmarkiem i pociągiem dla dziewcząt i chłopców, LEGO 10956 DUPLO Park rozrywki, kamienie do budowania i mini figurki

#ad
LEGO #ad - W zestawie znajduje się również zabawka pociągu i inne akcesoria, balony, lody, babeczki, aparat, takie jak hot dogi, miotła i pluszowy miś. Szczególną atrakcją parku rozrywki jest tęczowe światło o wielu zmieniających się kolorach trzy baterie LR44 wchodzą w zakres dostawy.

Dzięki siedmiu figurek duplo – 2 kobiety, 1 mężczyzna i 4 dzieci oraz kamienie LEGO DUPLO mogą naśladować kreatywne odgrywanie ról, a ponadto poszerzać swoje umiejętności społeczne. Jarmark lego to kolorowa i szczegółowa zabawka edukacyjna dla małych dzieci, wzmacnia motorykę precyzyjną i jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Lego zabawka dla dzieci duplo town dla dziewczynek i chłopców od 2 lat jest wyposażona w 2 zjeżdżalnie, mechaniczną karuzelę i obracające się gigantyczne koło z trzema kolorowymi kabinami.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość14.88
Długość4.65
Waga4.53
Szerokość22.91
Numer części10956
Model10956
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

4. LEGO

#ad

LEGO 43207 Disney Arielles podwodny zamek księżniczki, mała syrenka i 4 figurki ze zwierzętami delfinów, mała syrenka Arielle, pomysł na prezent dla dziewcząt i chłopców od 6 lat

#ad
LEGO #ad - Zamek lego disney do samodzielnego montażu ze zjeżdżalnią, ruchomymi meblami, dużym i małym wózkiem delfinów i innymi akcesoriami. Dzieci mogą słuchać sebastiana w dziedzinie muzyki, tańcząc z flądrą i Aristą na obrotnicy ośmiornicy.

Ten składany zamek to imponujący prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla dzieci, dziewcząt i chłopców, którzy chcą odtworzyć przygody małej syrenki. Zawiera 3 mini lalki lego disney: syrenka Arielle, Arista i King Triton, aby zaimponować fanowi księżniczek Disneya. Bazując na filmie disneya, zabawka została zaprojektowana na długie godziny gry i świetnie wygląda na wystawie. Zjedź złotą zjeżdżalnią i jedź z królem Tritonem swoim samochodem z delfinami lub baw się z figurkami zwierząt morskich. Z 6 figurkami zwierzęcymi lego w tym sebastian, Flądra i 4 figurki delfinów LEGO do podwodnych przygód.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość14.88
Długość2.78
Waga2.24
Szerokość13.94
Numer części43207
Model43207
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

5. LEGO

#ad

Domek dla lalek z klocków, 2 zwierzęta i lampa do zabawek, dziewcząt i chłopców od 3 lat, z samochodem Push&Go, prezent dla małych dzieci, LEGO 10994 DUPLO domek rodzinny 3 w 1, 5 figurek

#ad
LEGO #ad - Dzięki wielu kreatywnym możliwościom budowania i nauki, ten domek LEGO DUPLO dla małych dzieci jest pełen wartości zabawy i jest wyjątkowym pomysłem na prezent dla dzieci od 3 lat, dziewcząt i chłopców. Zestawy lego duplo zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić elementy do rozwoju emocjonalnego, społecznego i motorycznego dzieci w wieku przedszkolnym.

Z 7 figurkami duplo: 2 osoby dorosłe, 3 dzieci i duplo figurki zwierząt w kształcie kota i psa, dzięki czemu dzieci mogą odkryć nieograniczone możliwości zabawy. Domek dla lalek lego duplo 3 w 1 dla małych dzieci ma 3 piętra, 5 pokoi, 7 figurek i mnóstwo akcesoriów do niekończącej się zabawy w życiu rodzinnym. Małe dzieci mogą używać kamieni duplo do zbudowania dużego, trzypiętrowego domku dla lalek, wysokiego budynku lub 2 mniejszych mieszkań połączonych ogrodem.

Dzieci w wieku przedszkolnym bawią się codziennymi czynnościami od wyprowadzania śmieci do snu myjąc zęby i czytając historię w świetle lampy świetlnej baterie w zestawie. W garażu znajduje się elektryczny samochód push&go z zabawką, który jest ładowany przez ogniwa słoneczne, a małe dzieci mogą zbierać owoce i warzywa w ogrodzie i przygotowywać je w kuchni. Domek z zabawkami można zbudować na 3 sposoby, aby zapewnić urozmaicenie.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość4.88
Długość22.91
Waga5.86
Szerokość18.9
Numer części10994
Model10994
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

6. LEGO

#ad

Od 7 lat, LEGO 60351 City Centrum Kosmiczne zabawka z serii NASA z 7 minifigurkami astronautów i rakietą

#ad
LEGO #ad - Dzięki bezpłatnej aplikacji lego może nie być dostępna w języku polskim dzieci mogą powiększać, obracać i oglądać swoje modele serii kosmicznej LEGO pod każdym kątem.

Jest zapakowany w akcesoria leGO – model Planeten-Rover z udawanym laserem świecącym bateria w zestawie. Zainspirowana lego nasa zabawka do centrum kosmicznego zawiera rakietę, rampę startową, wierne obserwatorium, centrum kontrolne. Dzieci mogą obsługiwać windę wieży startowej, aby doprowadzić astronautów LEGO do mostu wejściowego w celu uruchomienia rakiety. Ta zabawka kosmiczna dla dzieci od 7 lat zawiera pojazd serwisowy, dron i 6 mini figurek do kreatywnej zabawy. Ta zabawka kosmiczna lego city dla dzieci od 7 lat to wyjątkowy prezent urodzinowy dla wszystkich fanów kosmosu.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość3.43
Długość22.91
Waga4.65
Szerokość14.88
Numer części60351
Model60351
GwarancjaTBD

7. LEGO

#ad

Minifigurka i akcesoria, zabawny prezent dla chłopców i dziewczynek 60404, LEGO City Burger Truck, zestaw do budowy z zabawkowym samochodem dla 5-letnich dzieci, wózek z jedzeniem

#ad
LEGO #ad - Zabawka na przekąski z burgerami: lego city burger to zabawka dla 5-letnich dziewcząt i chłopców, dzięki której mogą udawać, że prowadzą wózek z jedzeniem. Zawartość tego zestawu do zabawy i budowy: zestaw do budowy samochodu do burgerów, 2 mini figurki – sprzedawca i klient z aparatem słuchowym – oraz składniki LEGO i akcesoria do przekąsek.

Zabawny prezent na każdą okazję: ten samochód legO City to miła spontaniczna nagroda lub fajny prezent dla 5-letnich chłopców i dziewczynek na Boże Narodzenie lub urodziny. Witamy w fantazyjnym świecie gry: aby uzyskać więcej ekscytujących przygód, musisz połączyć tę zabawkę z wózkiem z jedzeniem tylko z innymi dostępnymi oddzielnie modelami LEGO City.

Lego zabawka dla ciężarówki do kreatywnej zabawy: gdy dzieci podnoszą luk sprzedaży, pojawia się szyld burgera vana; można również zdjąć dach, aby przygotować burgery w kuchni i podać jedzenie klientom.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0.79
Szerokość10.31
Numer części60404
Model60404
Gwarancjatbd

8. LEGO

#ad

Dekoracja biura i pokoju, LEGO Creator 3 w 1 kamera retro z 3 modelami dla dziewcząt i chłopców, do montażu w telewizorze lub kamerze wideo, prezent dla małych fotografów od 8 lat 31147

#ad
LEGO #ad - Modele do ekspozycji: wszystkie 3 aparaty LEGO retro to samodzielne modele, które po zabawie w pokoju dziecięcym mogą być wystawione jako dekoracja biurka lub biurka. 3 aparaty retro w 1 pudełku: kamera retro lego creator to zabawka 3 w 1 dla dziewcząt i chłopców, która pozwala dzieciom od 8 lat zbudować 3 różne modele retro z tymi samymi kamieniami LEGO.

Jeszcze więcej zabawy z budowaniem z zestawami 3 w 1: zapewnij sobie jeszcze więcej ekscytujących wrażeń z gry, również inne dostępne oddzielnie zestawy LEGO Creator 3 w 1, które zawierają między innymi fantastyczne zwierzęta, fajne pojazdy i bogate w szczegóły scenerie miasta. Zestaw 3 w 1 z wieloma funkcjami: kamera do zabawy ma ruchomy obiektyw, przyciski obsługowe na górze, wkładany film z tyłu i pasek do noszenia; kamerę wideo można otworzyć do filmowania, a telewizor ma antenę. Niezliczone możliwości kreatywnej zabawy: twoje dziecko może wymyślić fascynujące historie dzięki 3 różnym zabawkom retro – aparatowi fotograficznemu, kamerze wideo i telewizorowi.

Prezent w stylu retro dla małych fotografów: ta zabawka retro 3 w 1 zapewnia chłopcom i dziewczętom od 8 lat fascynujące wrażenia z budowania i zabawy i nadaje się jako kreatywny prezent dla dzieci lub spontaniczna nagroda. 6 naklejek do każdego aparatu w stylu retro: 6 naklejek przedstawia zdjęcia, które może wykorzystać Twoje dziecko; zdjęcia przedstawiają bukiet kwiatów, psa, autobus kempingowy, żyrafę, wrotki i motocykl.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość1.81
Waga0.83
Szerokość10.31
Numer części31147
Model31147
Gwarancjatbd

9. LEGO

#ad

LEGO Creator 3 w 1 niskopodwoziowa z helikopterem, Hot Rod i SUV, samolotem i ciężarówką, prezent dla 7-letnich chłopców i dziewczynek 31146, zestaw pojazdów z helikopterem i zabawką ciężarówką

#ad
LEGO #ad - Prezenty dla 7-letnich dzieci: ta zabawka 3 w 1 zapewnia fascynujące wrażenia z budowania i zabawy, jest świetną spontaniczną nagrodą i zaprasza Twoje dziecko do wielu fantazyjnych odgrywania ról, idealny prezent dla małych miłośników samochodów.

Pojazdy z ruchomymi częściami: na każdym z modeli coś się kręci, na przykład koła w samochodach zabawkowych, śmigło w samolocie LEGO i łopatki wirnika w helikopterze LEGO. Modele do wystawy: wszystkie 3 pary pojazdów LEGO są samodzielnymi zabawkami i mogą być wystawione w pokoju dziecięcym po zabawie. Niezliczone możliwości zabawy: 3 różne pary pojazdów zapewniają dzieciom mnóstwo zabawy akcji: wyciąg siodłowy z helikopterem, samolot zabawkowy z klasterem zbiorników lub 2 samochody LEGO – Hot Rod i SUV.

Lego zabawki creator: każdy zestaw 3 w 1 pozwala dzieciom zbudować 3 różne modele z najważniejszych obszarów zainteresowań, które przedstawiają między innymi zwierzęta, pojazdy i szczegółowe sceny z życia miejskiego. 3 x 2 pojazdy lego w 1 pudełku: lego creator niskopodwoziowa z zabawką helikopterową pozwala dzieciom od 7 lat budować 3 x 2 różne pojazdy LEGO z tymi samymi częściami i ciągle je przebudowywać.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość1.81
Waga0.88
Szerokość10.31
Numer części31146
Model31146
Gwarancjatbd

10. LEGO

#ad

Samochody policyjne i pojazdy budowlane, zestaw klocków do kolorowych modeli samochodów, prezent dla chłopców i dziewczynek od 5, LEGO Klasyczne kreatywne pojazdy, zabawki dla dzieci, w tym ciężarówki

#ad
LEGO #ad - Zabawka konstrukcyjna dla młodych budowniczych: zawiera 10 pomysłów na jeszcze bardziej kreatywne projekty budowlane; części specjalne, w tym 52 koła, oraz proste instrukcje krok po kroku zachęcają dzieci do motzowania swoich pojazdów LEGO.

Lego zestaw do budowy samochodu z samochodami zabawkowymi dla dzieci: LEGO Classic kreatywne pojazdy dla chłopców i dziewczynek od 5 lat pozwala młodym fanom samochodów zbudować i rozbudować własne flitzery za pomocą klocków LEGO Classic. Lego prezent dla fanów samochodów: dzieci, które kochają samochody policyjne, elastyczne limuzyny i inne zabawki z klocków, będą zachwycone tym prezentem urodzinowym, zabawki do pojazdów budowlanych, bożonarodzeniowym lub niespodzianką.

Kamienie, które wspierają umiejętności budowlane: zestawy lego classic wspierają kreatywność dzieci podczas swobodnego budowania; dla jeszcze większej zabawy podczas budowania i zabawy Twoje dziecko może łączyć z osobno dostępnymi zestawami 11034, 11035 i 11037. Różne pojazdy: dzięki dołączonym klockom twoje dziecko może zbudować samochód policyjny LEGO zabawkę, kombi, ładowarkę, quad, wózek z lodem, zabawkę ciężarówkę, samochód terenowy i samochód zabawkowy limuzynowy.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość3.7
Waga0
Szerokość15.04
Numer części11036
Model11036
Gwarancjatbd