Top 10 Kopflupe Mit Licht Für Brillenträger – Lupy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bysameyee

#ad

Naprawy zegarków, z możliwością ponownego ładowania, wykonywania biżuterii, Bysameyee lupa z podświetleniem do ciasnej pracy, z wbudowanym w głowę wizjerem z 2 diodami LED w lupie jubilerskim i wymiennym paskiem na czoło do czytania

#ad
Bysameyee #ad - Wymienna opaska na czoło sprawia, że jest ona również przydatna dla osób noszących okulary. Optyczne soczewki akrylowe o wysokiej rozdzielczości z dobrym powiększeniem w solidnej obudowie z uchwytem na soczewkę, 2, 5-krotne, 0-krotne, nie zajmują dużo miejsca i chronią.3, modelowanie, np.

Przedłużanie rzęs, przedłużenie rzęs, 5X. Wszechstronne zastosowanie: uwolnij swoje ręce podczas pracy, dzierganie, stempel, rękodzieło artystyczne, ścieg krzyżykowy, naprawa zegarków, szycie, rękodzieło, 5 x lub prace takie jak lutowanie, haftowanie 1 x do 2, monet, lupa jubilerska, manicure itd. Obiektyw można ustawić o ponad 90 stopni i w razie nieużywania można go bardzo łatwo złożyć. Regulowane diody led: lupy są wyposażone w dwie energooszczędne i bardzo jasne diody LED. Wkładanie i wycinanie obiektywu jest bardzo proste.

Wiatła można ustawić poprzez naciśnięcie przełącznika sieciowego. 5 wymiennych szkieł: soczewki powiększające 1, 1, 5-krotne, 2, 5-krotne i 3, 0-krotne, które można wybierać do różnych prac ręcznych. Lekki i łatwy montaż: ten zestaw słuchawkowy z lupą jest ładowany przez usb, zmniejsza obciążenie głowy i jest wygodny w obsłudze. Regulowana i elastyczna szczelina soczewki: przesuwaj szczelinę lupy, aby dostosować odległość między oczami a obiektywem do różnych wymagań i zapewnić dokładne oświetlenie źródła światła na powierzchni obiektu.
MarkaBysameyee #ad
ProducentBysameyee #ad
Numer częściFDJ-BT
ModelFDJ-BT

2. ARTDOT

#ad

ładowanie przez USB z 4 diodami LED i 2 regulowanymi jasnościami dla osób noszących okulary, do modelarstwa, jubilerów,, ARTDOT Lupa ze światłem jako akcesoria do malowania diamentowego, lupa na głowę

#ad
ARTDOT #ad - Jednym ładowaniem można cieszyć się do 12-18 godzin ciągłej pracy. Szerokie spektrum zastosowaniata wszechstronna lupa nadaje się do wielu różnych projektów. Długa żywotność, mniejsza wagaokulary z lupą ze światłem są o 25% lżejsze niż model baterii, nie uciskają nosa przy dłuższym użytkowaniu; nie musisz się martwić o wymianę baterii.

Ta lupa jako zestaw akcesoriów do malowania diamencikami dla dorosłych, do rzemiosła, produkcji biżuterii, czytania drobnego druku, haftowania pereł, naprawy elektroniki lub wszelkich innych prac wymagających obu rąk. Okulary powiększające bez użycia rąkokulary powiększające jako akcesoria do malowania diamentowego zapewniają wygodę regulowanego paska na głowę. Dzięki lupie czołowej artdor możesz pracować lub czytać projekty przez długi czas bez obciążania rąk lub rąk. 2 regulowane jasnościlupa led ze światłem zapewnia 2 regulowane poziomy jasności miękkie i jasne światło.

Pożegnaj się z problemami i kosztami jednorazowych baterii. Niezależnie od tego, czy malujesz diamencikami, czy pracujesz wieczorem lub późno w nocy, może spełnić Twoje zastosowanie w różnych środowiskach. Wielokrotne powiększenieuzyskaj najbardziej odpowiednie powiększenie do każdego zadania dzięki okularom artdot z lupą. Niezależnie od tego, 5x, modelarstwem czy skomplikowanymi detalami, 5X, lupa pomoże Ci osiągnąć większą przejrzystość i precyzję. Z 5 poziomami powiększenia 1x, 2, czy pracujesz nad malowaniem diamentowym DIY, 1, 2X, 5X i 3, aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby.
MarkaARTDOT #ad
ProducentARTDOT #ad
Wysokość2.6
Długość8.6
Szerokość6.3
Numer częściAD-OT-HMGL
ModelAD-OT-HMGL

3. BIJIA

#ad

Jubilerów, do czytania, dla osób noszących okulary, szycia i naprawy, BIJIA lupy, okulary z podświetleniem na głowę, rzemiosła, z 2 diodami LED

#ad
BIJIA #ad - Dzięki temu czas pracy diody LED znacznie wydłuża się i nie trzeba kupować baterii. Szerokie zastosowanie ta lupa może być łatwo zmontowana, piękna, aby można ją wszędzie ze sobą zabrać. Idealne rozwiązanie dla dentystów, elektryków, jubilerów, przenośna i wystarczająco mocna, szycia, rzemiosła, malarstwa i osób starszych.

Ergonomiczne wzornictwo oprawki wygodne oprawki okularów z regulowanymi noskami z gumy lub możliwość wymiany na pałąk dla bezpiecznego dopasowania. 2 regulowane światło led lupa do montażu na głowie z 2 diodami led, które są zasilane za pomocą akumulatora. Jasność led można regulować za pomocą 2 rodzajów jasności, mocnego światła i miękkiego światła. Wszechstronny zestaw do domu, biura lub warsztatu. Może być używany w różnych warunkach oświetleniowych.

Dzięki akumulatorowi z możliwością ponownego ładowania lupa jest lżejsza niż stare urządzenie – dzięki czemu jest przyjemna w noszeniu przez długi czas. Bateria wielokrotnego ładowania ta lupa jest wyposażona w akumulator wielokrotnego ładowania i jest dostarczana z kablem USB do ładowania. Wymienny obiektyw 5 wymiennych obiektywów z różnymi powiększeniami 1, 5 x, 5 x, 2, 1, 3, 0 x, 2, 0 x, 5 x, odporny na zarysowania akryl zmniejsza wagę.
MarkaBIJIA #ad
ProducentHunter Optics #ad
Wysokość2.56
Długość8.74
Szerokość5.71
Numer części9892B2C
Model9892B2C

4. Levenhuk

#ad

Levenhuk Zeno Vizor HR2 lupa z możliwością ponownego ładowania przez USB — okulary lupowe z oświetleniem LED i powiększeniem 1,5/2/8-krotnym

#ad
Levenhuk #ad - W razie potrzeby soczewki można obracać do góry: dzięki temu obszar roboczy można obserwować gołym okiem. Soczewki można dowolnie łączyć i umożliwiają różne wartości powiększenia. Lupa z możliwością ponownego ładowania z 3 wymiennymi soczewkami o różnych powiększeniach 1, 5/2/8-krotnie. Jasne, zintegrowane, zmienne oświetlenie jest zasilane przez akumulator wielokrotnego ładowania ładowanie przez micro USB wchodzi w zakres dostawy. Lupa jest ponadto wyposażona w dodatkową soczewkę dla prawego oka.
MarkaLevenhuk #ad
ProducentLevenhuk, Inc. #ad
Wysokość2.56
Długość11.81
Szerokość8.66
Numer części72613
Model72613

5. Fancii

#ad

Lupa z podświetleniem – 1x, 3,5x zdejmowane soczewki – lupa na głowę, hobby, dla jubilerów, nakładania kosmetyków i napraw, lupa z oświetleniem dla osób noszących okulary, Fancii opaska na czoło z lupą LED, do szycia, na czoło, do czytania

#ad
Fancii #ad - Można przełączać między 5 optycznymi obiektywami za pomocą prostego systemu zatrzaskowo-wysuwającemu. Moc powiększenia:1-krotne, 2, 2-krotne, 5-krotne, 1, 3, 5-krotne, 5-krotne.

Stylowa, z lekką ergonomiczną ramką z miękką wyściółką, wygodna, która pasuje na każdą głowę. Można założyć na okulary do czytania. Dwie superjasne energooszczędne diody LED z regulowanym kątem nachylenia baterie nie wchodzą w zakres dostawy. Wszechstronny zestaw najlepiej nadaje się do wykrywania skomplikowanych szczegółów w rycinach, podzespołach elektronicznych, zegarach, znaczkach pocztowych, biżuterii, monetach, do hobby i rzemiosła. Można ją nosić jako okulary lub zamocować dostarczaną wraz z urządzeniem opaskę na czoło, która zapewni dopasowanie i stabilność.
MarkaFancii #ad
ProducentFancii #ad
Wysokość2.5
Długość4.5
Waga0.31
Szerokość5.8
Numer częściProVisor-5S
ModelProVisor-5S

6. Hancaner

#ad

Jubilerów, bez użycia rąk, hobby, z 4 diodami LED, 1,0 x do 3,5 x wymienna lupa, do czytania, Hancaner Okulary z lupą ze światłem, szycia i, 5 zdejmowanych soczewek

#ad
Hancaner #ad - Oba sposoby są zaprojektowane tak, zmniejszając nacisk na nos i łagodzi zmęczenie. W zestawie z paskiem na okulary i opaską na czoło do wymiany. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub masz problemy z tym uchwytem na głowę, 3, 0 x, postaramy się jak najlepiej pomóc. Szerokie zastosowanie idealna lupa powiększająca zestaw słuchawkowy do prac bliskich, rzemiosło, piękno, szycie, takich jak dentyści, jubilerzy, elektrycy, malarstwo i osoby starsze.

Okulary z lupą z baterią litową 300 mAh. Można go nosić jako okulary lub opaskę na czoło. Przyjazne dla oczu światło led - lupy mają również lampę z 4 diodami led do użytku nocnego i ciemnego otoczenia z 2 regulowanymi poziomami jasności. Dołączony pasek na głowę można łatwo zamocować, aby czuć się komfortowo, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie. Wzornictwo premiumpojedyncze soczewki / szkła powiększające można łatwo zmontować i zdemontować.

Kąt obiektywu i kąt świecenia źródła światła led można regulować, aby zapewnić dokładne napromieniowanie źródła światła na powierzchni przedmiotu, co czyni go wygodniejszym w użyciu. Zakres dostawy: 1 x lupa + 1 x opaska na czoło + 1 x obiektyw 1, 2, 5 x, 0 x, 1, 2, 5 x, 5 x + 1 x pudełko na obiektyw + 1 x kabel USB + 1 x podręcznik użytkownika w języku angielskim.5 soczewek powiększających - okulary z lupą o wymiarach 1, 0 x / 2, 0 x / 3, 5 x / 1, 5 x / 2, 5 x, szeroki wybór obiektywów do różnych potrzeb. W zestawie z pojemnikiem na soczewki do łatwego przechowywania.
MarkaHancaner #ad
ProducentHancaner #ad
Wysokość2.76
Długość8.46
Szerokość6.1
Numer częściHancaner02
Model4 LEDs Kaltlicht

7. BEE&FLOWER

#ad

ładowana przez USB, Lupa ze światłem, duża, lupa do czytania ze światłem dla seniorów, podświetlana lupa z 20 diodami LED, 3 tryby świecenia, lekkie szkło powiększające ze ściereczką do czyszczenia

#ad
BEE&FLOWER #ad - Lupa z 3 różnymi natężeniami światłanasze szkło powiększające ze światłem jest wyposażone w 3 poziomy jasności naturalnego światła, puzzli, rysowania, naprawy elektroniki, majsterkowania, nasze perły świetlne bez pasków maskujących są znacznie jaśniejsze. Dzięki ergonomicznie wykonanej korbce lupa do czytania z diodami LED można wygodnie trzymać w dłoni.

Idealnie nadaje się do czytania drobnego druku treści na kuponach, robótek ręcznych, receptach i może służyć jako lupa do czytania w przypadku problemów ze wzrokiem. 3 godziny do pełnego naładowania, przyjazna dla środowiska i oszczędna. Ta lupa ze światłem jest dostarczana z kablem USB, a następnie przez 15 godzin ciągłego użytkowania przy najniższym poziomie jasności naszych lup do czytania. Jest lekka i można ją wygodnie transportować lub przechowywać. Duża soczewka o średnicy 110 mm zapewnia dużą powierzchnię do czytania.

Główna soczewka zapewnia optycznie do 30-krotne powiększenie bez zniekształceń. Ergonomiczna lupa ręczna - lupa ręczna waży tylko 169 g. Lupa ręczna z 30-krotnym powiększeniem i 60-krotnym powiększeniem bocznym - ta lupa do czytania dla seniorów jest wykonana z wysokiej jakości optycznego szkła PMMA, które zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość i jest odporne na zarysowania. Za pomocą jednego przycisku można łatwo sterować natężeniem światła. Adowanie lupy do czytania światłem na co dzień jest proste.
MarkaBEE&FLOWER #ad
ProducentBEE&FLOWER #ad
Wysokość1.3
Długość9.65
Waga0.37
Szerokość4.92
Numer częściFDJ--001
ModelFDJ--001

8. AUTOPkio

#ad

2,0x, lekka opaska na czoło, 2,5x, ładowanie USB, zestaw słuchawkowy lupa z 2 diodami LED, szkło powiększające do naprawy, AUTOPkio Okulary z lupą ze światłem LED, 3,5x, 1,5x, 5 soczewek 1,0x, z opaską na głowę, regulowane ręce

#ad
AUTOPkio #ad - 5 soczewek powiększających – 1, mają nacięcie w kształcie litery "u", 5 x, 1, 5 x, 0 x, 5 x, konstrukcja może zbliżyć soczewkę oczu i odległość, 2, 0 x, 2, 3, szeroki wybór obiektywów do różnych potrzeb. Rozszerzone soczewki w obiektywie znajdują się poniżej środka, rozszerzyć pole oczu i łatwiej obserwować obiekt.

Jasne światło z 2 diodami led – okulary z lupą mają również lampę z 2 diodami led, które są zasilane 3 bateriami aaa nie wchodzą w zakres dostawy. Lupa z humanizowanym designem – wygodna gumowa wyściółka, antypoślizgowe noski i antypoślizgowa wyściółka boczna. Wygodne oprawki okularów do szybkiego włączania/wyłączania lub dla bezpiecznego dopasowania, można przełączyć na elastyczną opaskę na czoło. Szerokie zastosowanie – pojedyncze soczewki / okulary powiększające można łatwo zmontować i zdemontować. Kąt obiektywu i kąt padania światła led można regulować, aby zapewnić dokładne napromieniowanie źródła światła na powierzchni obserwowanego obiektu, co czyni go wygodniejszym w użyciu.

Zestaw słuchawkowy z paskiem – opaska na głowę zapobiega upadkowi i zmniejsza nacisk na nos przez dłuższy czas, co powoduje zmęczenie. Nie powoduje zawrotów głowy. Idealne okulary z lupą ze światłem do zdjęć z bliska, elektryki, takich jak osoby starsze, malarstwo, rzemiosło, dentysty, piękno, szycie, jubilerzy itp. Ta lupa nadaje się również dla osób z okularami przeciwsłonecznymi i okularami.
MarkaAUTOPkio #ad
ProducentAUTOPkio #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga0.76
Szerokość5.91
Numer części0210001
ModelF102-W

9. MOACC

#ad

Dentystów, z opaską czołową, rzemieślników oraz dla osób starszych, MOACC okularowa lupa ze światłem, elektryków, jubilerów, 5 wymiennych obiektywów 1,0x do 3,5x, krawców, z 2 diodami LED, zastosowanie dla celów hobbystycznych

#ad
MOACC #ad - Oferujemy aż 5-krotne powiększenie dzięki różnym soczewkom 1, 5x, 2, przy czym wybór odpowiedniego obiektywu uzależniony jest od potrzeb, 0x, 5x, 1, 0x, 2, 3, 5x, jednakże istnieje możliwość regulacji poprzez niesamowite powiększenie i odległość elementów lupy od oczu.

Do zestawu zostaje dołączona elastyczna opaska na głowę, taśma pomaga również odciążyć nos, która przytrzymuje końcówki oprawekZapewnia to większą swobodę ruchu podczas pracy i stabilne umiejscowienie okularów na głowie. W przypadku dłuższego stosowania okularów, wydłużając tym samym możliwy czas pracy. Atwe w użyciu – pojedyncze szkła/pojedyncze lupy można z łatwością zamontować i zdemontować. Okulary z opaską na głowę znajdują szerokie zastosowanie u dentystów, gospodyń domowych, krawców, elektryków, rzemieślników, jubilerów, kosmetyczek oraz osób starszych i innych.

Produkt jest wytrzymały i posiada stabilną konstrukcję, bowiem okulary sprawdzają się również doskonale przy cięższych i grubszych szkłach. Okulary dobrze przylegają w obszarze nosa i czoła. Okulary z opaską na głowę mogą być używane w połączeniu z każdymi soczewkami progresywnymi. Okulary posiadają jasne światło otrzymywane za pomocą dwóch diod LED zasilanych trzema bateriami AAA nie są zawarte w zestawie. Dzięki temu praca w ciemności lub w słabym świetle nie jest żadnym problemem.
MarkaMOACC #ad
ProducentMOACC #ad
Wysokość3.15
Długość8.66
Waga342
Szerokość5.71
Numer części9892B2_SML
Model9892B2_SML

10. ZENUTA

#ad

Lampa, naprawy, 1,0 x 1,5 x 2,0 x 2,5 x 3,5 x, jubilerów, lupa na głowę, Okulary LED z lupą ze światłem, lupa, przedłużanie rzęs, wolne ręce, dla osób noszących okulary, hobby

#ad
ZENUTA #ad - Wieszaki są zdejmowane i zastąpione regulowaną, elastyczną taśmą, która zapewnia stabilne dopasowanie przy każdym ruchu głowy. Lupa na głowę o wszechstronnych zastosowaniach – lupa na głowę jest idealna do pracy bez użycia rąk, osób starszych, szycia, takich jak naprawy zegarków, rzemiosła, malowania, elektryków, jubilerów, rzeźbienia itp.

Zasilany 3 bateriami AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Wygodna, elastyczna opaska na czoło. W przypadku dłuższego stosowania opaska odciąża nos i umożliwia dłuższą pracę. Plastikowe naczynie na soczewki nie zajmuje dużo miejsca i chroni przed dłuższym przechowywaniem. Soczewki i oświetlenie są regulowane oddzielnie, dzięki czemu bardzo dobra widoczność obrabianych obiektów, możliwość zmiany odległości między oczami umożliwia przyjemną pracę.

Jasny reflektor z 2 diodami led: lampa z 2 diodami led jest dość jasna i daje dobre światło, nie przeszkadza. Ciereczka do czyszczenia okularów w akcesoriach. Wiele możliwości regulacji. Nie musisz się martwić o warunki świetlne zawsze i wszędzie. 5 wymiennych soczewek powiększających – 5 wymiennych soczewek 1, 0x, 0x, 2, 2, 5x, 1, 3, 5x, 5X w stabilnym pudełku.
MarkaZENUTA #ad
ProducentBeijasaco #ad
Wysokość0.01
Długość8.7
Szerokość5.7
Numer części9892B2