Top 10 Chefkalender 2024 1 Tag 1 Seite – Książki spotkań i terminarze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEBENSKOMPASS

#ad

Lebenskompass Kalendarz na rok 2024, format A5 "Plaża" – piękny kalendarz tygodniowy i terminarz na rok 2024 – stabilna twarda okładka – kalendarz kieszonkowy 2024 – kalendarz książkowy A5 + wiele

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Organizacja w życiu codziennym: zawiera elementy do samodzielnego montażu i ćwiczeń dla większej uważności i refleksji, aby stworzyć udany rok 2024. Planer tygodniowy i miesięczny: kalendarz książkowy na rok 2024 ma miejsce na planowanie na 2 stronach w stylu Dot-Grid / kropki dla maksymalnej swobody i kreatywności.

Misja: kompas życia został założony w 2019 roku z myślą o pomaganiu ludziom na drodze do większej uważności, struktury i spełnienia w życiu. Przejrzysty design: kalendarz na styczeń do grudnia 2024 r. Wysoka jakość: z zaokrąglonymi narożnikami, stabilną twardą okładką i 180 stronami w stabilnym papierze z certyfikatem FSC oraz 2 zakładkami, gumką i szlufką na długopis. Z przeglądami rocznymi, miesięcznymi i tygodniowymi oraz listami i dodatkami dla lepszej organizacji.
MarkaLEBENSKOMPASS #ad
ProducentLebenskompass #ad
Numer częściLK211

2. Häfft

#ad

Terminkalender, Tagesplaner, Kalender | nachhaltig & klimaneutral, Terminplaner, Chäff Organizer Day by Day 2024 A5 Berry 1 Tag 1 Seite | Hardcover Tageskalender 2024 A5

#ad
Häfft #ad - Kalendarz dzienny na rok 2024 a5 – od stycznia do grudnia każdego dnia: 1 dzień roboczy na stronie sobota/niedziela po pół strony – dzięki temu jest wystarczająco dużo miejsca na wszystkie terminy i sprawy. Zrównoważony rozwój i przyjazny dla środowiska – planowanie z czystym sumieniem: w trosce o środowisko nasz papier premium jest wykonany z odpowiedzialnych źródeł zrównoważonej gospodarki leśnej, posiada certyfikat FSC i zadrukowany w sposób neutralny dla środowiska.

Pomocne funkcje i dodatkowe strony – podział na pory dnia, dodatkowa kolumna zadań. Praktyczny format – kalendarz książkowy w praktycznym formacie DIN A5 15, 3 x 21, 3 x 2, 3 cm; strony: 384.

Trwałe i pracochłonne wiązanie nici zapewnia przyjemne uderzanie. Wysoka jakość – wytrzymała twarda oprawa jest pokryta szlachetną okładką ze sztucznej skóry i ozdobiona szlachetnym tłoczeniem foliowym. Ponadto: przegląd wakacji de & at, pola na notatki, przegląd miesięcy i roku, plan urlopowy, strony adresowe i dodatkowe strony na notatki. Z 2 zakładkami i praktyczną szlufką na długopis.
MarkaHäfft #ad
ProducentHäfft-Verlag #ad
Wysokość0.91
Długość8.43
Szerokość5.91
Numer części7548-1 berry

3. Häfft

#ad

Chäff-Timer Classic A5 kalendarz 2023/2024 Mountain Lake terminarz na 18 miesięcy: od lipca 2023 do grudnia 2024 r. | kalendarz tygodniowy, organizer z planerem tygodniowym | zrównoważony i

#ad
Häfft #ad - Ponadto kalendarz Chäff jest dostarczany bez dodatkowego opakowania. Ponadto: wiele nastrojowych zdjęć i zabawnej wiedzy. Kompaktowy i stylowy – zapomnienie to już przeszłość. Wierny towarzysz – okładka z matową powierzchnią i błyszczącym lakierem jest wytrzymała i wysokiej jakości wykończona, dzięki czemu radość z planowania utrzymuje się przez długi czas.

Terminarz 2023/2024 a5 – okres od lipca 2023 do grudnia 2024: praktyczny planer tygodniowy z 1 tygodniem na 2 stronach, przeglądem miesięcy, tygodniową listą rzeczy do zrobienia i polem na notatki, w zestawie rejestr i 2 zakładki do szybkiego odnajdywania stron!. Inspirujące i przemyślane – przydatne funkcje, takie jak dni świąteczne i ferie szkolne dla Niemiec i AT, adresy, planowanie projektów i urlopów, miejsce na urodziny, notatki i wiele innych.

Zrównoważony rozwój i przyjazny dla środowiska – planowanie z czystym sumieniem: w trosce o środowisko nasz papier premium o gramaturze 90 g/m² jest wykonany z odpowiedzialnych źródeł, certyfikat FSC i drukowany w sposób neutralny dla środowiska. Staranne wiązanie nici zapewnia przyjemne uderzanie. Bezstresowe jest dzisiaj! terminarz chäff-Timer w praktycznym formacie kieszonkowym DIN A5 21 x 15 cm; strony: 252.
MarkaHäfft #ad
ProducentHäfft-Verlag #ad
Wysokość0.71
Długość8.31
Waga0.85
Szerokość5.79
Numer części7143-9 molak

4. Sigel

#ad

Kieszonka, ok. A5, z trwałego papieru, szlufka na długopis, gumowa taśma, SIGEL J4353 kalendarz tygodniowy Jolie 2024, Green Monstera, terminarz, twarda okładka, 174 strony

#ad
Sigel #ad - Stabilna oprawa w twardej oprawie gwarantuje stabilność podczas pisania. A5 13, 3 cm z 174 stronami w tym 12 arkuszy perforowanych. Wiele praktycznych funkcji, kieszonka, takich jak zamknięcie na gumkę, szlufka na długopis, zakładka i arkusz naklejek.

Bardzo trwała dzięki wysokiej jakości wiązaniu nićmi | Certyfikat FSC: przyjazny dla środowiska papier z odpowiedzialnych źródeł. Ten piękny kalendarz książkowy jolie o stylowym wzornictwie okładki z wysokiej jakości wykończeniem dla wspaniałych efektów i praktycznych funkcji pomoże Ci być zorganizowanym zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Biały papier 80 g/m², cele podróży, tabela wymiarów, zadrukowany w szlachetnym szarym kolorze | liczne strony informacyjne, motywy i planowanie: przegląd miesięcy i lat, wakacji i dni świątecznych DE/AT/CH/UK/FR/BE/NL, urodziny i wiele innych. Kalendarz tygodniowy na rok 2024 kalendarz: 2 strony = 1 tydzień, 5 x 20, de/gb/fr/NL w formacie ok.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość0.63
Długość7.99
Waga0.68
Szerokość5.31
Numer częściJ4353
ModelJ4353

5. LEBENSKOMPASS

#ad

Lebenskompass Kalendarz na rok 2024, kalendarz książkowy A5 "PALE" – piękny kalendarz tygodniowy i terminarz na rok 2024 – stabilna twarda okładka – kalendarz kieszonkowy na rok 2024 – kalendarz

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Organizacja w życiu codziennym: zawiera elementy do samodzielnego montażu i ćwiczeń dla większej uważności i refleksji, aby stworzyć udany rok 2024. Wysoka jakość: z zaokrąglonymi narożnikami, stabilną twardą okładką i 180 stronami w stabilnym papierze z certyfikatem FSC oraz 2 zakładkami, gumką i szlufką na długopis.

Przejrzysty design: kalendarz na styczeń do grudnia 2024 r. Planer tygodniowy i miesięczny: kalendarz książkowy na rok 2024 ma miejsce na planowanie na 2 stronach w stylu Dot-Grid / kropki dla maksymalnej swobody i kreatywności. Z przeglądami rocznymi, miesięcznymi i tygodniowymi oraz listami i dodatkami dla lepszej organizacji. Misja: kompas życia został założony w 2019 roku z myślą o pomaganiu ludziom na drodze do większej uważności, struktury i spełnienia w życiu.
MarkaLEBENSKOMPASS #ad
ProducentLebenskompass #ad
Numer częściLK210

6. Häfft

#ad

Organizer, Chäff tygodniowy kalendarz na notatki na rok 2024, planer tygodniowy, trwały i neutralny dla, terminarz z kieszonką, w twardej oprawie, A5, kalendarz tygodniowy, notatki, terminarz

#ad
Häfft #ad - Terminarz na rok 2024 i notatnik w jednym – tydzień kalendarzowy po lewej stronie, po prawej stronie bardzo dużo miejsca na notatki! W zestawie przegląd miesięczny i roczny, wakacje i dni świąteczne DE i AT, planer urlopów i wiele więcej! Czas trwania wynosi od stycznia do grudnia 2024 r.

Zrównoważony rozwój i przyjazny dla środowiska – planowanie z czystym sumieniem: w trosce o środowisko papier premium o gramaturze 90 g/m² jest wykonany z odpowiedzialnych źródeł, certyfikat FSC i drukowany w sposób neutralny dla środowiska. Twarda okładka jest wytrzymała i uszlachetniona błyszczącym tłoczeniem foliowym Dwie zakładki pomagają w znajdowaniu stron. Praktyczny format – terminarz w praktycznym formacie dIN A5 21 x 15 cm, strony: 160 Z gumową taśmą, szlufką na długopis i kieszonką na zatrzask – dzięki praktycznej gumce kalendarz na notatki można zamknąć, w kieszeni z żabą znajdzie się miejsce na luźne karteczki, paragony itd.

A dzięki szlufce zawsze znajdzie się odpowiedni długopis. Wysokiej jakości wykonanie – wiązanie nici zapewnia przyjemne uderzanie. Dzięki zegarowi tygodniowemu Chäff z pewnością nie zapomnisz o terminie lub zadaniu! .
MarkaHäfft #ad
ProducentHäfft-Verlag #ad
Wysokość0.59
Długość8.27
Szerokość5.91
Numer części7457-2 blago

7. Moleskine

#ad

Format kieszonkowy 9 x 14 cm, kalendarz dzienny 2023, twarda okładka i elastyczne zapięcie, kolor czarny, Moleskine 12-miesięczny planer dzienny 2023

#ad
Moleskine #ad - Papier bezkwasowy 70 g/m² w kolorze kości słoniowej. Rozpocznij nowy rok z kalendarzem dziennym na 12 miesięcy, który obejmuje cały rok od stycznia do grudnia 2023 roku, z jedną stroną na każdy dzień roku.

Dzięki układowi dnia możesz mieć wgląd w swoje codzienne i tygodniowe zadania, terminy i wydarzenia. Planer jest wyposażony w typowe zaokrąglone narożniki, elastyczne zamknięcie, zakładkę i etykietę "In Case of Loss" na okładce. Każdy planer zawiera strefy czasowe, wymiary międzynarodowe, numery kierunkowe i czas lotu. Opakowanie zawiera 12-miesięczny planer dzienny z twardą okładką, dostępny w kieszonkowym formacie 9 x 14 cm, czarny.
MarkaMoleskine #ad
ProducentMoleskine #ad
Wysokość5.65
Długość3.75
Waga0.52
Szerokość1
Numer części8056420859553
Model8056420859553
GwarancjaBrak

8. Sigel

#ad

Twarda okładka, ok. A5, certyfikat PEFC, szlufka na długopis, 400 stron, torba archiwalna, czarny, gumowa taśma, Conceptum, SIGEL C2410 terminarz dzienny 2024

#ad
Sigel #ad - Szlachetne wzornictwo łączy się z praktycznymi funkcjami i towarzyszy Ci przez cały rok. Kalendarz dzienny na rok 2024 kalendarz: 1 strona = 1 dzień, 8 x 21, ok. Dzięki kalendarzowi książkowemu conceptum zawsze jesteś na bieżąco w codziennej pracy.

Eleganckie wzornictwo z rowkowaną powierzchnią Softwave dla szczególnego uczucia | Stabilna oprawa w twardej oprawie gwarantuje stabilność podczas pisania. Papier o gramaturze 80 g/m² w kolorze chamois, zadrukowany w szlachetnym szarym kolorze. Praktyczne funkcje: zamknięcie na gumkę, 2 taśmy rysunkowe | przegląd miesięcy i roku również na rok 2025, przegląd wakacji DE/AT/CH/NL, kieszeń archiwalna, jednostki miary EU/UK/US, szlufka na długopis, dni świąteczne DE/AT/CH/UK/FR/BE/NL, quickpocket, arkusz z naklejkami, mapa stref czasowych.

Certyfikat pefc: wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska papier z odpowiedzialnych źródeł. A5 14, de/gb/fr/nl, 3 cm z 400 stronami, wiele stron z notatkami w tym 18 arkuszy perforowanych.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość1.18
Długość8.39
Waga1.42
Szerokość5.83
Numer częściC2410
ModelC2410
GwarancjaZestaw producenta

9. Häfft

#ad

Kalendarz tygodniowy 18 miesięcy: lipiec 2023 – grudzień 2024 | terminarz, planer tygodniowy, neutralny dla, organizer, Chäff Business Timer 2023/2024 A5 brudny róż 1 tydzień 2 strony | terminarz

#ad
Häfft #ad - Ferie szkolne niemcy plus austria, dni świąteczne w Niemczech | AT | CH. Przemyślany i przejrzysty – kalendarz z półgodzinnym cytatem, inspirujące powiedzenia, najważniejsze tygodniowe projekty i rzeczy do zrobienia, planer wakacji, planer projektów, listy adresowe, listy spotkań, praktyczny przegląd kosztów podróży i wiele innych.

Praktyczny i poręczny – terminarz w praktycznym formacie din a5 21 x 15 x 2 cm, strony: 238. Staranne wiązanie nici zapewnia przyjemne uderzanie. Planowanie z dobrą wiedzą – w trosce o środowisko czysty biały papier premium o gramaturze 100 g/m² jest wykonany z odpowiedzialnych źródeł zrównoważonej gospodarki leśnej, posiada certyfikat FSC i jest drukowany w sposób neutralny dla środowiska.

Planer biznesowy 2023/2024 a5 – czas od lipca 2023 do grudnia 2024: kalendarz na 18 miesięcy z 1 tygodniem na 2 stronach, zakładka, podgląd miesięczny na każdy miesiąc i duży przegląd roku do otwierania. Trwałe i wytrzymałe – etui ma wysokiej jakości wykończenie, jest trwałe i dzięki temu idealnie nadaje się do pracy i podróży służbowych.
MarkaHäfft #ad
ProducentHäfft-Verlag #ad
Wysokość0.71
Długość8.27
Waga0.88
Szerokość5.91
Numer części7373-6 altro

10. LEBENSKOMPASS

#ad

Piękny kalendarz tygodniowy i terminarz na rok 2024, kalendarz kieszonkowy na rok 2024, kalendarz książkowy A5 + wiele dodatków, Lebenskompass Kalendarz na rok 2024, stabilna twarda okładka, format A5

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Misja: kompas życia został założony w 2019 roku z myślą o pomaganiu ludziom na drodze do większej uważności, struktury i spełnienia w życiu. Z przeglądami rocznymi, miesięcznymi i tygodniowymi oraz listami i dodatkami dla lepszej organizacji.

Planer tygodniowy i miesięczny: kalendarz książkowy na rok 2024 ma miejsce na planowanie na 2 stronach w stylu Dot-Grid / kropki dla maksymalnej swobody i kreatywności. Organizacja w życiu codziennym: zawiera elementy do samodzielnego montażu i ćwiczeń dla większej uważności i refleksji, aby stworzyć udany rok 2024. Przejrzysty design: kalendarz na styczeń do grudnia 2024 r. Wysoka jakość: z zaokrąglonymi narożnikami, stabilną twardą okładką i 180 stronami w stabilnym papierze z certyfikatem FSC oraz 2 zakładkami, gumką i szlufką na długopis.
MarkaLEBENSKOMPASS #ad
ProducentLebenskompass #ad
Numer częściLK208