Top 10 Backcover Pixel 7a – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Google Pixel 7a

#ad
Spigen #ad - Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.13
Szerokość0.4
Numer częściACS05815
ModelACS05815

2. Ringke

#ad

Czarne, Ringke Onyx etui kompatybilne z Google Pixel 7, lepsza przyczepność, elastyczne tworzywo TPU, wytrzymałe, wytrzymała osłona zderzaka do Pixel 7 5G 2022

#ad
Ringke #ad - Okrągłe tłoczone boki poprawiające przyczepność i gładkie osłony guzików zapewniają dodatkową ochronę. Wytrzymałe etui na zderzak kompatybilne z Google Pixel 7 nie pasuje do Pixel 7 Pro. Wyprodukowano z elastycznego, trwałego tworzywa TPU klasy premium typu silikonowego dla trwałej obrony. Zamocuj paski na rękę lub szyję za pomocą wbudowanych podwójnych otworów na smycz QuikCatch pasek dostępny oddzielnie. Jedyna w swoim rodzaju matowa, granulowana tekstura jest antypoślizgowa i nie pozostawia odcisków palców.
MarkaRingke #ad
ProducentRingke #ad
Wysokość0.57
Długość6.28
Szerokość3.04
Numer częściGG-PX7-ONX-BLK
ModelGG-PX7-ONX-BLK-586

3. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Google Pixel 7

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer częściACS05048
ModelACS04696

4. Ringke

#ad

Ciemnozielone, elastyczne tworzywo TPU, wytrzymałe, ulepszona przyczepność, Ringke Onyx etui kompatybilne z Google Pixel 7, wytrzymała osłona zderzaka do Pixel 7 5G 2022

#ad
Ringke #ad - Wyprodukowano z elastycznego, trwałego tworzywa TPU klasy premium typu silikonowego dla trwałej obrony. Okrągłe tłoczone boki poprawiające przyczepność i gładkie osłony guzików zapewniają dodatkową ochronę. Jedyna w swoim rodzaju matowa, granulowana tekstura jest antypoślizgowa i nie pozostawia odcisków palców. Wytrzymałe etui na zderzak kompatybilne z Google Pixel 7 nie pasuje do Pixel 7 Pro. Zamocuj paski na rękę lub szyję za pomocą wbudowanych podwójnych otworów na smycz QuikCatch pasek dostępny oddzielnie.
MarkaRingke #ad
ProducentRingke #ad
Wysokość0.57
Długość6.28
Szerokość3.04
Numer częściGG-PX7-ONX-DGRN
ModelGG-PX7-ONX-DGRN-616

5. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Google Pixel 7 Pro, czarne

#ad
Spigen #ad - Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Szerokość0.4
Numer częściACS05051
ModelACS04723

6. Caseology

#ad

Caseology Parallax etui kompatybilne z Google Pixel 7, zielone szałwia

#ad
Caseology #ad - Podwyższone obramowania dla ochrony: Podwyższone obramowania wokół aparatu i ekranu zapewniają dodatkową ochronę. Kompatybilność z etui pixel 7: zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do Google Pixel 7; kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i folią ochronną na wyświetlacz.

Szlachetne dwukolorowe kolory: stylowy wygląd dwukolorowych kolorów, które pasują do każdego, został zaprojektowany, aby uzupełnić Twój telefon. Wzór hexa 3d: konstrukcja sześciokąta 3d zapewnia lepszą ergonomię, a strukturalny termoplastyczny uchwyt z poliuretanu po obu stronach zapewnia doskonałą przyczepność. Technologia przestrzeni powietrznej i podwójna struktura: technologia przestrzeni powietrznej i podwójna struktura z termoplastycznego poliuretanu i poliwęglanu zapewniają silną ochronę przed wstrząsami.
MarkaCaseology #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.48
Długość6.32
Waga0.07
Szerokość3.08
Numer częściACS04718
ModelACS04718

7. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor etui kompatybilne z Google Pixel 7, czarne

#ad
Spigen #ad - Jednokolorowe tworzywo TPU z wytłoczeniem o wyglądzie karbonu. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.08
Szerokość0.4
Numer częściACS04908
ModelACS04698

8. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Google Pixel 8 Pro

#ad
Spigen #ad - Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Jeśli korzystasz z google pixel stand 2. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Szybkie ładowanie bezprzewodowe nie jest dostępne. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Generacji, może pojawić się komunikat "Zmień orientację telefonu w celu szybszego ładowania". Aden problem z bezprzewodowym ładowaniem przy normalnej prędkości. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.56
Długość6.65
Waga0.13
Szerokość3.26
Numer częściACS06319
ModelACS06319

9. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Google Pixel 7a, czarne

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.13
Szerokość0.4
Numer częściACS05819
ModelACS05819

10. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Rugged Armor etui kompatybilne z Google Pixel 7a

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Jednokolorowe tworzywo TPU z wytłoczeniem o wyglądzie karbonu.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.08
Szerokość0.4
Numer częściACS05816
ModelACS05816