Top 10 Arbeitsplatte Küche 2m Lang – Płyty wiórowe do scrapbookingu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AUPROTEC

#ad

Przycięte z okleiną do wyboru: 50 x 60 cm kompletna krawędź ABS, powlekana żywicą melaminową, Płyta wiórowa 19 mm, długość do 200 cm, płyty dekoracyjne, przycięta łupek

#ad
AUPROTEC #ad - Płyty wiórowe z powłoką z żywicy melaminowej i oklejane krawędzie, do wyboru jednostronnie wzdłużnie lub całkowicie oklejone – Made in Germany. Zakres dostawy: 1 x dekoracyjna płyta łupkowa 50 x 60 cm wariant 2 czterostronna ochrona krawędzi.

Dzięki powłoce z bardzo wytrzymałej żywicy melaminowej płyta jest w dużej mierze odporna na zarysowania, uderzenia, zabrudzenia i działanie wody oraz promieniowanie UV. Auprotec płyty dekoracyjne dokładnie przycięte. Wysokiej jakości płyta wiórowa p2 zgodnie z normą din en 312 do rozbudowy mebli i wnętrz w suchych pomieszczeniach, półka wkładana do szafy, uniwersalne zastosowanie jako półka regałowa, komody, powlekana na górze i na dole, kredens itp.

Grubość materiału: 19 mm, obustronnie powlekana | wariant 1: odporne na uderzenia krawędzie ABS na dłuższej stronie cięcia, wariant 2: odporne na uderzenia krawędzie ABS ze wszystkich stron przycięcia.
MarkaAUPROTEC #ad
ProducentAUPROTEC #ad

2. AUPROTEC

#ad

AUPROTEC Blat stołu 19 mm czarny 2000 x 700 mm płyta drewniana powlekana żywicą melaminową płyta wiórowa z oblewaniem ABS do wyboru krawędzi: 200 x 70 cm

#ad
AUPROTEC #ad - Jako blat stołu, półka, powlekana od góry i na dole, front mebli itp. Wysokiej jakości płyta wiórowa p2 zgodnie z normą din en 312 do rozbudowy mebli i wnętrz w obszarze suchym, blat roboczy, uniwersalne zastosowanie np.

Grubość płyty 19 mm, pokryta żywicą melaminową z 2 mm krawędziami ABS ze wszystkich stron | Kolor: czarny podobny do RAL 9005. Zakres dostawy: 1 x blat stołu czarny z kompletnym oklejem, 2000 mm x 700 mm. Auprotec blaty stołu z bardzo wytrzymałą powłoką z żywicy melaminowej i krawędzią ABS | zrównoważony produkt drewniany z kontrolowanej gospodarki leśnej, wyprodukowany w Niemczech. Dzięki wysokiej jakości powłoce i opasce płyta jest w dużej mierze odporna na zarysowania, uderzenia, zabrudzenia i wodę oraz promieniowanie UV.
MarkaAUPROTEC #ad
ProducentAUPROTEC #ad
Wysokość0.75
Długość27.56
Szerokość78.74

3. Vicco

#ad

Vicco Blat kuchenny R-Line, marmur biały, 80 cm

#ad
Vicco #ad - Zakres dostawy: blat kuchenny, instrukcja montażu, materiały montażowe. MateriaŁ: blat roboczy do mebli kuchennych składa się z łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej, 28 mm, laminat HPL. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach. Nasz blat roboczy do szafki kuchennej "R-Line" zapewnia optymalny design i jest uniwersalny do każdego domu. Wymiary: blat roboczy do kuchni ma szerokość 80 cm, wysokość 2, 8 cm i głębokość 60 cm. Kuchnia blat roboczy pasuje do większości typów szafek i jest wyposażony w kompletny zestaw elementów mocujących.
MarkaVicco #ad
ProducentOskar #ad
Wysokość1.1
Długość31.5
Waga19.84
Szerokość23.62
Numer części2629
Model29183

4. Mirjan24

#ad

Płyta laminowana, wysokość: 28 mm płyta prosta, długość: 260 cm, matowa, różne rozmiary, Mirjan24 Blaty robocze kuchenne Woodline, blaty kuchenne, kolor: dąb Lancelot

#ad
Mirjan24 #ad - Płyty o zwiększonej odporności na pęknięcia. Szerokość: do wyboru, wysokość: 2, 8 cm, głębokość: 60 cm. Wybór płyt: płyta prosta, lewa lub prawa płyta. Nasza firma spedycyjna nie oferuje usług montażowych. Płyta laminowana, kolor: dąb Lancelot. Meble są dostarczane w paczkach z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim do samodzielnego montażu.
MarkaMirjan24 #ad
ProducentMirjan24 #ad
Wysokość1.1
Długość102.36
Waga65.04
Szerokość23.62
ModelWoodline

5. AUPROTEC

#ad

Przycięte z okleiną do wyboru: 20 x 80 cm kompletna krawędź ABS, długość do 200 cm, powlekany żywicą melaminową, Płyta wiórowa 19 mm, przycięta, buk, płyty dekoracyjne

#ad
AUPROTEC #ad - Zakres dostawy: 1 x dekoracyjna płyta bukowa 20 x 80 cm wariant 2 czterostronna ochrona krawędzi. Auprotec płyty dekoracyjne dokładnie przycięte. Wysokiej jakości płyta wiórowa p2 zgodnie z normą din en 312 do rozbudowy mebli i wnętrz w suchych pomieszczeniach, półka wkładana do szafy, powlekana na górze i na dole, komody, uniwersalne zastosowanie jako półka regałowa, kredens itp.

Płyty wiórowe z powłoką z żywicy melaminowej i oklejane krawędzie, do wyboru jednostronnie wzdłużnie lub całkowicie oklejone – Made in Germany. Dzięki powłoce z bardzo wytrzymałej żywicy melaminowej płyta jest w dużej mierze odporna na zarysowania, uderzenia, zabrudzenia i działanie wody oraz promieniowanie UV.

Grubość materiału: 19 mm, obustronnie powlekana | wariant 1: odporne na uderzenia krawędzie ABS na dłuższej stronie cięcia, wariant 2: odporne na uderzenia krawędzie ABS ze wszystkich stron przycięcia.
MarkaAUPROTEC #ad
ProducentAUPROTEC #ad

6. AUPROTEC

#ad

Przycięte z okleiną do wyboru: 160 x 40 cm kompletna krawędź ABS, Płyta wiórowa 19 mm, płyty dekoracyjne, powlekana żywicą melaminową, biała, długość do 200 cm

#ad
AUPROTEC #ad - Auprotec płyty dekoracyjne dokładnie przycięte. Płyty wiórowe z powłoką z żywicy melaminowej i oklejane krawędzie, do wyboru jednostronnie wzdłużnie lub całkowicie oklejone – Made in Germany.

Dzięki powłoce z bardzo wytrzymałej żywicy melaminowej płyta jest w dużej mierze odporna na zarysowania, uderzenia, zabrudzenia i działanie wody oraz promieniowanie UV. Grubość materiału: 19 mm, obustronnie powlekana | wariant 1: odporne na uderzenia krawędzie ABS na dłuższej stronie cięcia, wariant 2: odporne na uderzenia krawędzie ABS ze wszystkich stron przycięcia.

Wysokiej jakości płyta wiórowa p2 zgodnie z normą din en 312 do rozbudowy mebli i wnętrz w suchych pomieszczeniach, powlekana na górze i na dole, półka wkładana do szafy, uniwersalne zastosowanie jako półka regałowa, komody, kredens itp. Zakres dostawy: 1 x dekoracyjny blat biały 160 x 40 cm wariant 2 czterostronna ochrona krawędzi.
MarkaAUPROTEC #ad
ProducentAUPROTEC #ad

7. Forte

#ad

180 x 3,8 x 90 cm, FORTE System stołu: blat stołu z materiału drewnopochodnego w stylu Old Wood Vintage

#ad
Forte #ad - Atwa w pielęgnacji powierzchnia. Prosty montaż, ale mimo to stabilna konstrukcja. Idealnie nadaje się jako blat stołu lub biurka. Blat stołu 180 cm x 90 cm x 3, 8 cm. Możliwość łączenia z nogami stołowymi fus201 z metalu w kształcie litery U w dwóch kolorach: czarnym i chromowanym błyszczącym.
MarkaForte #ad
ProducentFabryki Mebli Forte S.A. #ad
Wysokość1.5
Długość70.87
Waga74.96
Szerokość35.43
Numer częściABPT403-H51
ModelABPT403-H51

8. Desktronic

#ad

Trwały czarny, Desktronic Blat stołu 200 x 80 cm – idealny do biurek o regulowanej wysokości, stołów jadalnych i wielu innych – Made in Europe – stabilny blat stołu o grubości 25 mm

#ad
Desktronic #ad - Blat stołu pochodzi z leśnictwa z certyfikatem FSC. Niezależnie od tego, stole do zabawy lub do innych zastosowań, czy na biurku stojącym, które wymagają twardej powierzchni. Jeśli coś pójdzie nie tak, wysokie temperatury, otrzymasz nowy stolik – całkowicie za darmo.

Nasze wysokiej jakości płyty wiórowe pokryte melaminą o grubości 25 mm są bardzo mocne i bardzo stabilne. Wytrzymały – odporny na zużycie, wodoszczelny i łatwy do czyszczenia. Dzięki wieloletnim testom i udoskonaleniom udało nam się stworzyć opakowanie, 7% przypadków bezpiecznie i nieuszkodzone dociera do miejsca przeznaczenia. Dzięki temu nasz blat biurka 200 x 80 cm jest przyjazny dla środowiska i bardzo wysokiej jakości.

Blaty stołowe należą do artykułów, które w 98, które najczęściej ulegają uszkodzeniu podczas dostawy. Zrównoważony rozwój – nasze blaty biurka są produkowane w europie. Na blat biurka otrzymasz 12 miesięcy gwarancji. Bezpieczna dostawa – oszczędzaj sobie niepotrzebnych bólów głowy. Wszechstronne zastosowanie – połącz nasz blat stołu z różnymi ramkami według własnego życzenia. Super stabilny – blat stołu desktronic jest do 30% grubszy.
MarkaDesktronic #ad
ProducentDesktronic #ad
Wysokość0.98
Długość78.74
Waga63.93
Szerokość31.5
Numer części200x80-Black-DE
Gwarancja5 lat ograniczonej gwarancji.

9. AUPROTEC

#ad

Długość do 200 cm, przycięta Atlantic Stone Graphite, powlekana żywicą melaminową, płyty dekoracyjne, przycięte z okleiną do wyboru: 40 x 80 cm kompletna krawędź z tworzywa ABS, Płyta wiórowa 19 mm

#ad
AUPROTEC #ad - Zakres dostawy: 1 x dekoracyjna płyta przycięta Atlantic Stone grafitowa 40 x 80 cm wariant 2 ochrona krawędzi czterostronna. Płyty wiórowe z powłoką z żywicy melaminowej i oklejane krawędzie, do wyboru jednostronnie wzdłużnie lub całkowicie oklejone – Made in Germany.

Dzięki powłoce z bardzo wytrzymałej żywicy melaminowej płyta jest w dużej mierze odporna na zarysowania, uderzenia, zabrudzenia i działanie wody oraz promieniowanie UV. Grubość materiału: 19 mm, obustronnie powlekana | wariant 1: odporne na uderzenia krawędzie ABS na dłuższej stronie cięcia, wariant 2: odporne na uderzenia krawędzie ABS ze wszystkich stron przycięcia.

Auprotec płyty dekoracyjne dokładnie przycięte. Wysokiej jakości płyta wiórowa p2 zgodnie z normą din en 312 do rozbudowy mebli i wnętrz w suchych pomieszczeniach, komody, półka wkładana do szafy, powlekana na górze i na dole, uniwersalne zastosowanie jako półka regałowa, kredens itp.
MarkaAUPROTEC #ad
ProducentAUPROTEC #ad

10. Krok Wood

#ad

Blat stołu, blat roboczy z litego drewna bukowego 2000 x 620 x 38 mm, Krok Wood Blat z litego drewna

#ad
Krok Wood #ad - Blat roboczy z naturalnego drewna w trzech różnych rozmiarach: 2000 x 620, 2000 x 635 i 2000 x 720 x 38 mm. Powierzchnia jest gładka, z wyjątkowym i indywidualnym wzorem, pokryta olejem, który został stworzony przez samą naturę.

Masywna płyta bukowa jest uniwersalna i wielofunkcyjna. Blat bukowy jest bezpiecznie zapakowany w grube opakowanie kartonowe z folią, która chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i innymi czynnikami atmosferycznymi;. Może być stosowany do biurka, blatów kuchennych i innych podobnych przedmiotów;. Pytania? nasi menedżerowie są zawsze gotowi do udostępnienia kompleksowych informacji. Produkt jest w 100% przyjazny dla środowiska, nie emituje szkodliwych substancji, ma doskonałe właściwości wydajności;.
MarkaKrok Wood #ad
ProducentKrok Wood LTD #ad
Wysokość1.5
Długość78.74
Szerokość24.41
Numer częściMassivholzplatte 620 Buche
ModelMassivholzplatte 620 Buche